Jdi na obsah Jdi na menu

2019

8.12.-Přebor Oblast Východ ČOS-Olomouc

Přeboru Oblast Východ se zúčastnila tři družstva. Závodilo se v Malém TeamGymu. V kategorii MTG I. skončilo naše družstvo na šestém místě a startovalo v sestavě- Beáta Urbánková, Tamara Příhodová, Karolína Ryšavá, Natálie Havlíková, Tereza Badalíková, Kateřina Chromá a Nathalie Knejflová. V kategorii MTG 0. vybojoval tým A čtvrté místo a tým B páté místo. Za ,,áčko,, cvičila Eliška Erbenová, Karolína Smejkalová, Tereza Zámková, Petra Mazlová, Marie Hatosová, Zuzana Vrábelová a Klára Feitová. V ..béčku,, se představila Nela Manová, Jana Šimoníková, Vendula Matulová, Amálie Havlíková, Štěpánka Pytlíková, Julie Kratochvílová, Alžběta Fuková a Klára Beranová.

23.11.-Malá oblast ČOS -Brno-Židenice

Čtyři družstva jela na závod Malé oblasti a všechny týmy si přivezly medaile. V kategorii MTG 0 byl tým A druhý a tým B třetí z devíti týmů. Za áčko startovala Eliška Erbenová, Tereza Zámková, Marie Hatosová, Klára Feitová, Petra Mazlová a Zuzana Vrábelová. Za béčko pak Nela Manová, Štěpánka Pytlíková, Alžběta Fuková, Julie Kratochvílová, Jana Šimoníková, Vendula Matulová, Amálie Havlíková a Klára Beranová. V kategorii MTG I. naše družstvo zvítězilo a cvičilo v sestavě Beáta Urbánková, Tamara Příhodová, Tereza Badalíková, Kateřina Chromá, Natálie Havlíková, Nathalie Knejflová a Nikita Nádvorníková. Z vítězství se radoval i tým v kat. Junior I. a ten se představil ve složení- Adéla Viktorová, Adéla Zámková, Natálie Ptáčková, Kristýna Dušková, Adéla Hrbková, Sofie Chromá, Laura Janikovičová a Dita Pánková.

16.11.-Blue Cup v Praze a Baby TeamGym v Třebíči

Nejúspěšnější byl tým Junior II., který na Blue Cupu v Praze vybojoval mezi devíti týmy vítězství. Na druhém místě skončil tým Garfi Ostrava a třetí byla Gymnastika Říčany. Holky závodily v sestavě- Anna Borská, Denisa Neprašová, Nikola Havlíková, Monika Matějíčková, Natálie Henešová, Eliška Matoušková, Tereza Hrbková a Marie Vařbuchtová. Mladší týmy se vydaly na Baby TeamGym do Třebíče. V nejmladší kategorii mimina skončil náš tým A na třetím místě za vítěznými ASPV Svitavy a druhým týmem TJ Chropyně. Tým B obsadil čtvrté místo. ,,Áčka,, startovala v sestavě Eliška Erbenová, Karolína Smejkalová, Tereza Zámková, Marie Hatosová, Zuzana Vrábelová, Klára Feitová a Petra Mazlová. ,,Béčka ,, reprezentovala Nela Manová, Jana Šimoníková, Vendula Matulová, Štěpánka Pytlíková, Alžběta Fuková a Klára Beranová a pro všechny tyto holčičky to byl jejich první teamgymový závod. V kategorii Junior 0 skončilo naše družstvo na pátém místě, z prvního místa se radoval domácí tým Gym club Třebíč, druhý byl Frýdek-Místek a třetí ASPV Svitavy. V této kategorii za nás cvičila Tamara Příhodová, Natálie Havlíková, Nikita Nádvorníková, Tereza Badalíková, Kateřina Chromá, Nathalie Knejflová a Dita Pánková. V kategorii Junior I. obsadilo naše družstvo čtvrtou příčku, jen desetinu za bronzovým místem. Vyhrálo družstvo Frýdek-Místek mix, druhý byl Frýdek-Místek dívky a třetí ASPV Svitavy Za ,,jedničky,, se na start postavila Kristýna Dušková, Sofie Chromá, Natálie Ptáčková, Adéla Hrbková, Karolína Ryšavá, Adéla Zámková,Laura Janikovičová a Adéla Viktorová.

2.11.-1.International TeamGym Cup-Hallein, Rakousko

Náš tým Junior II. se první listopadovou sobotu vydal na mezinárodní závod do rakouského Halleinu. Startoval v kategorii Youth 1 a děvčata si zde vybojovala první místo. Na druhé příčce se umístil rakouský tým TS Hohenems a na třetím také rakouské družstvo Union Wien. Naše družstvo cvičilo v sestavě- Jorika Kejnovská, Anna Borská, Denisa Neprašová, Monika Matějíčková, Nikola Havlíková, Natálie Henešová,Eliška Matoušková,Jana Kopecká s náhradnicí Marií Vařbuchtovou.

19.10.-Příbramský pohár

Dalšího závodu Českého poháru v TeamGymu v Příbrami se zúčastnila družstva Junior I. a Junior II. Mladší tým obsadil osmé místo, starší tým vybojoval stříbrné medaile. ,,Jedničky,, startovaly ve složení - Adéla Zámková, Natálie Ptáčková, Karolína Ryšavá, Adéla Viktorová, Adéla Hrbková, Sofie Chromá, Laura Janikovičová, Sabina Vrbická a náhradnice Dita Pánková.,,Dvojky" závodily v sestavě- Anna Borská, Monika Matějíčková, Nikola Havlíková, Karolína Rausová, Denisa Neprašová, Marie Vařbuchtová, Natálie Henešová a Eliška Matoušková, náhradnice Tereza Hrbková.

12.10.Župní přebor v přespolním běhu-Dalešice

Tradičního závodu v přespolním běhu se z našeho oddílu zúčastnilo celkem 29 dívek a žen.V kategorii předškolních dětí /celkem 14 startujících/ si nejlépe vedla Klára Beranová, která obsadila čtvrtou příčku. Další umístění v této kategorii bylo: 8.Kateřina Podoláková, 10.Rebeka Křivanová, 11.Tereza Pulicarová , 12. Elen Mazlová a 13.Nela Nováková. V kategorii ml. žákyň I. / 21 startujících/ se to už blýsklo a stříbrnou medaili vybojovala Natálie Havlíková. Další umístění: 5. Tereza Badalíková, 7.Klára Feitová, 8.Štěpánka Pytlíková, 13.Amálie Havlíková, 14.Tereza Zámková, 17.Petra Mazlová, 18.Nela Manová, 20.Karolína Smejkalová, 21.Marie Hatosová.V kategorii ml. žákyň II. / 16 startujících/ získala bronzovou medaili Adéla Zámková, dále byly- 4.Natálie Ptáčková, 5. Tamara Příhodová, 6.Laura Janikovičová, 8.Nikita Nádvorníková, 10.Karolína Ryšavá, 11.Dita Pánková, 12.Nela Dvořáková, 13.Adéla Hrbková, 14. Sofie Chromá, 15.Sofie Dvořáková. Zahanbit se nenechaly ani trenérky a v kategorii žen skončila Barbora Lichevníková čtvrtá a Eva Havlíková sedmá. Zároveň zde byly vyhlášeny celkové výsledky uplynulého ročníku župní soutěže všestrannosti a mezi předškoláky se o první až druhé místo podělila Tereza Zámková, v kategorii ml. žákyně I. si vítězství vybojovala Natálie Ptáčková a mezi žákyněmi II. obsadila třetí příčku Sabina Vrbická.

14.-15.9.- V Praze v tělocvičně na Balkáně testování do reprezentace ČR v TeamGymu.

Do juniorské reprezentace se opět dostala Kája Rausová a do seniorské Jorča Kejnovská. Oběma děvčatům moc gratulujeme a přejeme hodně elánu a úspěchů v přípravě na ME , které se bude tentokrát konat v Dánsku. :)

12-11.8.-Letní soustředění -Cesenatico-Itálie

V tomto termínu se dvě naše tréninkové skupinky vydali na tréninkový kemp do Itálie. Mladší holčičky jely pod vedením Jojo Gymu Dobřichovice a starší se ve stejné době a na stejném místě zúčastnily kempu pořádaného ČGF.

1.6.- Brněnský pohár 2019

Posledním závodem tohoto školního roku byl Brněnský pohár. Oba týmy skončily na sedmém místě. V kategorii Junior I. zvítězily Čakovice před Frýdkem-Místkem a Flik-Flakem Plzeň. V kategorii Junior II. vyhrála Chropyně, druhý byl opět Frýdek-Místek a třetí Moravská Slavia Brno. V týmu Junior I. za nás závodila Lucie Motáčková, Nela Pospíchalová, Sofie Chromá, Natálie Ptáčková, Gabriela Slotová, Karolína Ryšavá, Adéla Hrbková a Adéla Viktorová/ náhradnice Eliška Rampírová/. V týmu Junior II. startovala Zuzana Dubová, Natálie Henešová, Nikola Havlíková, Monika Matějíčková, Eliška Matoušková a Denisa Neprašová.

25.5.2019- Oddílový závod Gloxík 2019-Jihlava .

Gloxík 2019 proběhl v přátelské atmosféře a do závodu se zapojilo 46 našich závodnic. V kategorii přípravka zvítězila Veronika Soukupová před Nelou Manovou a Vendulou Matulovou.Čtrtá byla Barbora Chábová, pátá Rebeka Křivanová, šestá Mariana Švihálková, sedmá Nikol Andělová, osmá Lucie Nechvátalová, devátá Tereza Erbenová, desátá Klára Beranová, jedenáctá Gabriela Solařová a dvanáctá Rozálie Ficencová.V kategorii A obsadila první místo Zuzana Vrábelová, druhá byla Karolína Smejkalová a třetí Ellen Dreveňáková. Na dalších místech se umístila děvčata takto- 4. místo- Tereza Zámková, 5.místo-Marie Hatosová, 6.místo-Amálie Havlíková, 7.místo-Eliška Erbenová a 8.místo-Julie Holubová.Mezi závodnicemi kategorie B byla první Natálie Havlíková, ze stříbra se radovala Beáta Urbánková a z bronzu Tereza Badalíková. Tamara Příhodová skončila čtvrtá.Kategorii C dominovala Natálie Ptáčková, druhá byla Karolína Ryšavá a třetí Adéla Hrbková.Na čtvrté příčce byla Adéla Zámková, na páté Adéla Viktorová, na šesté Sofie Dvořáková. Sedmé místo obsadila Sofie Chromá, osmé Laura Janikovičová, deváté Andrea Dušková, desáté Nela Dvořáková a jedenácté Gabriela Slotová.V kategorii D si vítězství vyskákala Natálie Henešová, stříbro Eliška Matoušková a bronz Tereza Hrbková.Čtvrtá skončila Sabina Vrbická, pátá Lucie Motáčková, šestá Nela Pospíchalová, sedmá Eliška Rampírová a osmá Marie Vařbuchtová. V nejstarší kategorii E zvítězila Karolína Rausová před Zuzanou Dubovou a Annou Borskou.

11.5,- Mistrovství ČR-Olomouc

Na M ČR do Olomouce vyrazily dva naše týmy- Junior I. a Junior II. Družstvo Junior I. vybojovalo mezi 18. družstvy třetí místo a poprvé v naší historii stál náš tým v této kategorii na M ČR na stupních vítězů. Zvítězilo družstvo Gym Dobřichovice a třetí byl Flik-flak Plzeň. Na zisku medailí se podílela Natálie Ptáčková, Karolína Ryšavá, Adéla Viktorová, Adéla Zámková, Adéla Hrbková, Sabina Vrbická, Lucie Motáčková, Nela Pospíchalová s náhradnicemi Sofií Chromou a Laurou Janikovičovou / trenérky Renata Kejnovská, Jorika Kejnovská/. Náš starší tým v kategorii Junior II. obsadil šesté místo mezi patnácti družstvy. V této kategorii zvítězil tým Moravské Slavie Brno před TJ Chropyně a Frýdkem-Místkem. Za naše barvy bojovala Karolína Rausová, Anna Borská, Zuzana Dubová, Natálie Henešová, Eliška Matoušková, Denisa Neprašová, Monika Matějíčková, Nikola Havlíková s náhradnicemi Marií Vařbuchtovou a Terezou Hrbkovou./ trenérky Iva Dráždilová, Monika Bartušková

11.5.-Župní přebor v atletice-Třebíč

 

Župního přeboru v atletice se zúčastnilo  22 našich závodnic. V kategorii předškoláků / 24 účastníků/ si nejlépe vedla Tereza Zámková, která byla sedmá. Amálie Havlíková byla dvanáctá, Klára Beranová třináctá, Nela Veselá 21.Mezi mladšími žákyněmi I. / 25 závodnic/ vybojovala bronzovou medaili Dita Pánková a hned za ní, čtvrtá byla Tamara Příhodová. Osmá byla Natálie Havlíková,desátá Beáta Urbánková,sedmnáctá Tereza Badalíková, dvacátá Klára Feitová,dvacátá třetí Zuzana Vrábelová a dvacátá čtvrtá Ellen Drevňáková,V kategorii ml. žákyně II. /28 závodnic/  byla Gabriela Slotová jedenáctá, Eliška Rampírová třináctá, Kristýna Dušková šestnáctá, Nela Dvořáková devatenáctá, dvacátá pátá Sofie Dvořáková a dvacátá šestá Andrea Dušková.Mezi dorostenkami / 3 závodnice/ obsadila Barbora Lichevníková druhé místo a mezi ženami obsadily naše trenérky čtvrté místo / Klára Ficencová/, páté místo / Marcela Ryšavá/ a šesté místo / Eva Havlíková/. Fotky - https://acrogym.rajce.idnes.cz/zupni_prebor_v_atletice_2019

 

13.4.- Župní přebor v SG a šplhu- Moravské Budějovice

V sobotu se tradičního župního přeboru zúčastnilo 24 našich závodnic. V kategorii předškolních dětí / celkem 13.účastnic/ s přehledem zvítězila  naše Tereza Zámková. Páté místo patřilo Nele Manové, dále byla Veronika Soukupová sedmá, Vendula Matulová devátá, Nela Veselá desátá a Ina Elsterová jedenáctá. Dvě medaile jsme brali i ve dvojboji mladších žákyň I. / celkem 17.závodnic/, když o první místo se podělila Natálie Havlíková se závodnicí z Náměště a o třetí místo Karolína Bidmanová se závodnicí z Dačic. Dále byla Tamara Příhodová osmá, Dita Pánková devátá,Eliška Erbenová třináctá a Karolína Smejkalová šestnáctá. Ve dvojboji mladších žákyň II. obsadila Gabriela Slotová osmé místo z deseti účastnic. Ve čtyřboji ml.žákyň I./ celkem 35 závodnic/ jsme se opět radovali z medaile, tentokrát stříbrné, kterou vybojovala Natálie Ptáčková . Adéla Hrbková obsadila šestnácté místo. Ve čtyřboji ml. žákyň II. / celkem 36 závodnic/ si z našich nejlépe vedla Sabina Vrbická, která skončila šestá. Dále byla Lucie Motáčková třináctá, Nela Pospíchalová patnáctá, Karolína Ryšavá sedmnáctá, Adéla Zámková osmnáctá, Adéla Viktorová dvacátá druhá, Sofie Chromá dvacátá třetí a Laura Janikovičová dvacátá sedmá. Ve šplhu ml.žákyň I. / celkem 46 závodnic/ si pro druhou medaili, tentokrát bronzovou, došplhala Natálie Ptáčková. Pátá byla Karolína Bidmanová, šestnáctá Adéla Hrbková, 18.-20.místo patřilo Natálii Havlíkové, Dita Pánková byla 22.-23., Tamara Příhodová 28.-30., Karolína Smejkalová 34.-35. a Eliška Erbenová 42.-43. Ve šplhu ml. žákyň II./ celkem 32 závodnic/ si zopakovala šesté místo Sabina Vrbická, Karolína Ryšavá byla na 9.-11.místě, Nela Pospíchalová 14.-15., Adéla Viktorová 21., Gabriela Slotová-23., Adéla Zámková 24.,Sofie Chromá 25.,Lucie Motáčková 26. a Laura Janikovičová 28.-29. Fotky- https://acrogym.rajce.idnes.cz/Zupni_prebor_v_SG-Moravske_Budejovice_2019

 

31.3.-Vršovice Gym Open-Praha

Hned druhý den po závodech v Třebíči vyrazily do akce naše nejmladší družstva. V kategorii 0 se našim nejmenším holčičkám podařilo zvítězit, v kategorii I.B obsadily holky osmé místo a v kategorii I.A sedmé místo. Za kat.0 závodila Zuzana Vrábelová, Karolína Smejkalová, Tereza Zámková, Eliška Erbenová, Amálie Havlíková, Marie Hatosová a Elen Dreveňáková. V kategorii I.B cvičila Natálie Havlíková, Beáta Urbánková, Nela Dvořáková, Tamara Příhodová, Kateřina Chromá, Tereza Badalíková a Klára Feitová. V kat.A se pak představila Sofie Chromá, Klaudie Kostková, Dita Pánková, Kristýna a Andrea Duškovi, Karolína Bidmanová a Sofie Dvořáková. Videa- https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos  , fotky - https://acrogym.rajce.idnes.cz/Vrsovice_Gym_Open_2019

30.3.-Třebíčský pohár

Týmy Junior I. a II. se o víkendu zúčastnily závodu Českého poháru v Třebíči. Do závodu nejprve vstoupil mladší tým, který mezi patnácti družstvy obsadil sedmé místo, když od třetího místa je dělilo jen osm desetin a holky měly spolu s dvěma dalšími týmy nejvyšší známku na akrobacii. Družstvo Junior II. vybojovalo čtvrté místo, když o medaile se holky připravily dvěma pády na trampolíně a dvěma na akrobacii. Za pódiovku naopak zaslouží velkou pochvalu. Mladší družstvo startovalo ve složení - Adéla Zámková, Adéla Viktorová, Adéla Hrbková, Natálie Ptáčková, Sabina Vrbická, Lucie Motáčková, Nela Pospíchalová, Karolína Ryšavá s náhradnicí Sofií Chromou. Starší tým se představil ve složení- Karolína Rausová, Denisa Neprašová, Anna Borská, Zuzana Dubová, Nikola Havlíková, Monika Matějíčková, Eliška Matoušková, Natálie Henešová a náhradnice Tereza Hrbková. Videa - https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos  , fotky - https://acrogym.rajce.idnes.cz/Trebicsky_pohar_2019

16.3.-Říčany TeamGym cup

V sobotu se naše tři nejmladší družstva vydala na závod do Říčan. Tentokrát se děvčatům nedařilo, tak jak bychom si představovali, a tak dívky v kat.0 obsadily sedmé místo ze sedmi týmů, v kategorii I.B desáté z deseti a v kategorii 6. ze 7. Pozitivní ale bylo, že si hodně děvčat zkusilo poprvé nové prvky v závodě, tak snad jim to pomůže do těch příštích.

Tým kat. 0 startoval ve složení- Zuzana Vrábelová,Karolína Smejkalová,Tereza Zámková, Eliška Erbenová, Amálie Havlíková, Marie Hatosová, Elen Dreveňáková a Petra Mazlová. V kategorii I.B za nás závodila Natálie Havlíková, Beáta Urbánková, Nela Dvořáková, Tamara Příhodová, Kateřina Chromá, Tereza Badalíková a Klára Feitová.V kategorii I.A se představila Karolína Ryšavá, Adéla Viktorová, Dita Pánková, Kristýna a Andrea Duškovi, Karolína Bidmanová a Sofie Dvořáková. Videa - https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

2.2.-Jojo Cup- Dobřichovice

Do Dobřichovic u Prahy vyrazilo první únorovou sobotu pět našich družstev. Nejúspěšnějším bylo družstvo nejstarších, které kategorii II.A vyhrálo před družstvem z Říčan a třetím Rožnovem p.Radhoštěm. Tento tým startoval ve složení Marie Vařbuchtová, Tereza Hrbková, Anna Borská, Zuzana Dubová, Monika Matějíčková a Nikola Havlíková. V nejmladší kat.0 se představily naše nejmenší holčičky, z nichž některé ještě nikdy nezávodily a některé cvičí teprve od října a obsadily sedmé místo z devíti týmů. Tento tým cvičil v sestavě Tereza Zámková, Eliška Erbenová, Amálie Havlíková, Karolína Smejkalová, Adéla Tůmová, Marie Hatosová, Zuzana Vrábelová a Julie Holubová. V kategorii I.B brala naše děvčata také sedmou příčku, ale již v konkurenci 12.družstev. V této kategorii závodila Kateřina Chromá, Klára Feitová, Tamara Příhodová, Tereza Badalíková, Natálie Havlíková, Beáta Urbánková a Nela Dvořáková. V kategorii I.A jsme měli dvě družstva, která však  startovala ve velmi oslabeném složení / epidemie chřipky už dorazila i na Vysočinu/ a byl vůbec zázrak, že se oba týmy postavily na start. Bohužel se to tentokrát projevilo i v závodě, kde holky hodně chybovaly, a tak si v konkurenci 18. opravdu dobrých týmů odvezly pouze 12. místo / tým A/ a 17. příčku / tým B/.V ,, áčku cvičila Sabina Vrbická, Karolína Ryšavá, Natálie Ptáčková, Sofie Chromá, Adéla Zámková a Adéla Hrbková. v týmu B byla Dita Pánková, Klaudie Kostková, Karolína Bidmanová, Nela a Sofie Dvořákovi a Kristýna Dušková.

 

2018

24.11.-Malá oblast ČOS-Brno-Židenice

Na přebor ČOS Malé oblasti vyrazila do Brna hned čtyři naše mladší závodní družstva, celkem 30 holčiček. A všechny si odvezly medaili. V kategorii Malý TeamGym 0 se naše družstvo B umístilo na třetím místě a družstvo A vyhrálo. V ,,béčku,, cvičila Karolína Smejkalová, Tereza Zámková, Eliška Erbenová, Natálie Hosová, Amálie Havlíková, Petra Mazlová a Marie Hatosová. V ,,áčku,, závodila Tamara Příhodová, Natálie Havlíková, Klára Feitová, Zuzana Vrábelová, Kateřina Chromá, Beáta Urbánková  a Tereza Badalíková. V kategorii Malý Teamgym I. vybojoval náš tým bronz a cvičil v sestavě - Sofie Dvořáková, Nela Dvořáková, Andrea Dušková, Kristýna Dušková, Dita Pánková, Adéla Zámková a Karolína Bidmanová. V kategorii Junior I. naše děvčata vyhrála. Na zlatu se podílela Adéla Viktorová, Adéla Hrbková, Nela Pospíchalová, Lucie Motáčková, Laura Janikovičová, Natálie Ptáčková, Karolína Ryšavá, Sabina Vrbická s náhradnicí Eliškou Rampírovou. Videa - https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos  , fotky - https://acrogym.rajce.idnes.cz/Mala_oblast-Brno-Zidenice_2018/

10.11.- Pohár ČASPV - Trutnov

Hned týden po závodech v Příbrami odcestoval tým Junior II. na poslední kolo letošního Českého poháru do Trutnova. Tentokrát holky obsadily páté místo. Po hezkém výkonu jim na medaili chyběly čtyři desetiny bodu. V Trutnově se představila Karolína Rausová, Jana Kopecká, Zuzana Dubová, Anna Borská, Denisa Neprašová, Monika Matějíčková, Nikola Havlíková a Natálie Henešová s náhradnicemi Eliškou Matouškovou a Terezou Hrbkovou. Fotky - https://acrogym.rajce.idnes.cz/Trutnov_2018/  , videa - https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

3.11.- Pohár města Příbrami

Dalšího závodu Českého poháru v Příbrami se zúčastnilo naše družstvo Junior II. a Junior I. a jako hostující závodnice v jiných týmech i Nikča Beranová a Jorča Kejnovská.

 Tým Junior II. zabojoval a s novou pódiovkou vybojoval hned na úvod sezóny krásné třetí místo mezi deseti týmy.Vítězství v této kategorii patřilo Mor.Slavii Brno a druhý byl tým Flik-flaku Plzeň. Za náš tým závodila Karolína Rausová, Jana Kopecká, Zuzana Dubová, Anna Borská, Denisa Neprašová, Monika Matějíčková, Nikola Havlíková a Natálie Henešová s náhradnicemi Eliškou Matouškovou a Terezou Hrbkovou. V družstvu Sokola Vyšehrad v kategorii Senior se představila i naše Nikča Beranová, která s tímto družstvem obsadila druhé místo. V kategorii Micro Team zase startovala za Moravskou Slavii Brno Jorča Kejnovská a společně získali zlato. V kategorii Junior I. se naše nejmladší účastnice umístily na 14.místě , když se bohužel úplně nepovedla trampolína.Za tento tým cvičila Karolína Ryšavá, Laura Janikovičová, Sofie Chromá,Adéla Viktorová, Sabina Vrbická,Lucie Motáčková, Nela Pospíchalová a Adéla Hrbková. Fotky - https://acrogym.rajce.idnes.cz/Pohar_mesta_Pribrami_2018/  , videa- https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

 

15.-21.10.-Mistrovství Evropy v TeamGymu-Portugalsko-Odivelas

Mistrovství Evropy v TeamGymu je za námi. Juniorský tým ,ve kterém byla i naše Kája Rausová skončil na krásném sedmém místě, jen jedno místo od finále. Seniorskému týmu s Jorčou Kejnovskou se podařilo poprvé v historii postoupit do finále ME, kde obsadil skvělé šesté místo. Všem holkám a trenérům moc gratulujeme! Fotky - https://acrogym.rajce.idnes.cz/ME_v_TeamGymu-Portugalsko_2018/

video z finále seniorek / ČR  v 10:50 , ve 40:00 a v 1:08 / -https://www.youtube.com/watch?v=yU7epHSv2cA

 

video z kvalifikace juniorek  / ČR v 50:00 , v 1:24 a v 1:59/ - https://www.youtube.com/watch?

v=yAx3anAGU7c&index=7&t=0s&list=PLR6AuUwvyunRJ17xhlta1uWJtkOkDGDD1

 

video z kvalifikace seniorek / ČR v 33:25, v 1:09 a v 1:45 /- https://www.youtube.com/watch?v=JQFyVMyhjkU&t=0s&index=8&list=PLR6AuUwvyunRJ17xhlta1uWJtkOkDGDD1

 

Oficiální stránky ME , kde najdete všechny informace - https://www.teamgym2018.com/

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

13.10.-Baby TeamGym-Třebíč

Prvních závodů v tomto školním roce se zúčastnila tři naše mladší družstva , která startovala na závodě Baby TeamGym v Třebíči. V kategorii Junior mimina / 2011 a ml./ to hned cinklo a naše holčičky braly stříbro.Startovaly ve složení Kateřina Chromá,Tereza Badalíková, Klára Feitová, Zuzana Vrábelová, Natálie Havlíková, Karolína Smejkalová a Tereza Zámková. V kategorii 0 / 2009 a ml./ holky skončily na šestém místě / sestava- Andrea a Kristýna Duškovi,Nela a Sofie Dvořákovi,Karolína Bidmanová, Dita Pánková a Adéla Viktorová/ a v kategorii I./ 2007 a ml./ byla děvčata čtvrtá, jen pět setin od medaile- trochu smůla, tak snad to holky cinkne příště.... Tento tým se představil ve složení - Tereza Hrbková, Karolína Ryšavá, Sabina Vrbická, Natálie Ptáčková, Nela Pospíchalová, Lucie Motáčková a Adéla Zámková. Jinak pochvala všem  Videa ze závodu-  https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

6.10.-Župní přebor v přespolním běhu-Dalešice

Na start župního přeboru se postavilo 35 závodnic Gloxi clubu!! V kategorii předškolních dětí / 19.účastníků/ vybojovala Terezka Zámková stříbrnou medaili, Amálka Havlíková byla čtvrtá, Justýnka Mudruňková šestá, Nela Manová devátá a Ina Elsterová šestnáctá. V kategorii ml. žákyň I. / 24.účastnic/se radovala z vítězství naše Natálie Ptáčková, čtvrtá byla Adéla Hrbková, pátá Natálie Havlíková, sedmá Tamara Příhodová, desátá Klára Feitová, dvanáctá Aneta Matějíčková, třináctá Tereza Badalíková, šestnáctá Eliška Erbenová, sedmnáctá Zuzana Vrábelová, dvacátá první Kateřina Chromá a dvacátá třetí Karolína Smejkalová.V kategorii ml. žákyň II. / 21.závodnic/ doplnila naší sbírku medailí bronzem Adéla Zámková, pátá byla Sabina Vrbická, šestá Nela Pospíchalová, sedmá Laura Janikovičová, devátá Lucie Motáčková, desátá Gabriela Slotová, třináctá Sofie Chromá, čtrnáctá Eliška Rampírová, patnáctá Valentýna Kučerová, osmnáctá Adéla Viktorová, devatenáctá Natálie Němečková,dvacátá Kristýna Dušková a dvacátá první Andrea Dušková.V kategorii starší žákyně IV. / celkem 9.závodnic/byla Monika Matějíčková druhá a Nikola Havlíková čtvrtá. Mezi dorostenkami obsadila třetí příčku Barbora Lichevníková. V kategorii žen se na start postavily tři naše statečné trenérky / celkem 8.účastnic/ , Klára Ficencová skončila pátá, Eva Havlíková sedmá a Marie Havlíková osmá.

Současně byly vyhlášeny celkové výsledky soutěže všestrannosti za uplynulý rok a v kategorii předškoláků zvítězila naše Klárka Feitová, třetí skončila Karolínka Smejkalová. V kategorii ml. žákyně I. brala Kája Ryšavá stříbro a Sofi Chromá bronz. Fotky - https://acrogym.rajce.idnes.cz/Zupni_prebor_v_prespolnim_behu-Dalesice_2018/

25.-29.7.-Tréninkový kemp reprezentace - Dánsko

Tři naše děvčata  / Jorika Kejnovská ,Anna Borská, Karolína Rausová/ zařazená do reprezentačních týmů TeamGymu odcestovala na tréninkový kemp do dánského Helsinge. V krásně vybavené tělocvičně budou pokračovat v přípravě na ME, které se již nezadržitelně blíží ....

13.-22.7.- Letní kemp- Cesenatico

Tradičního letního soustředění v italském Cesenaticu se zúčastnilo 12 našich děvčat a dvě trenérky. Po celý týden pilně trénovaly a naplno využívaly místních tréninkových podmínek. Nechybělo ani koupání, výlet do Rimini , zmrzka či procházka do Cesenatica. Fotky -https://acrogym.rajce.idnes.cz/Cesenatico_2018/  , videa - https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

enlightenedenlightenedenlightenedyesyesNaše děvčata Jorika Kejnovská, Karolína Rausová a Anna Borská , která jsou v reprezentačním týmu TeamGymu vystoupila spolu s tímto týmem v úterý 3.7. na Sokolu Gala v O2 Aréně v Praze. Gala večer je ke shlédnutí na webu ČT sport (www.ctsport.cz) .Již potřetí v novodobé historii sletů byl součástí hlavního týdne XVI. všesokolského sletu program Sokol Gala, který byl přehlídkou toho nejlepšího, co mohou sokolové v oblasti výkonnostního a vrcholového sportu nabídnout.  Divákům zde předvedlo své dovednosti na 500 vystupujících – zástupců více než 20 tradičních i méně tradičních sportů zastoupených v České obci sokolské – a také zahraniční hosté z Kanady, Dánska a Slovinska. Diváci viděli pořad komponovaný ze sportovních a tanečních vystoupení, doprovázený unikátními archivními záběry slavných sokolských sportovců a mluveným slovem komentátorů. Vedle sportů, které se představily na Sokol Gala v minulých sletech, byly k vidění i některé premiéry. V programu se objevil akrobatický rokenrol, badminton, basketbal, moderní gymnastika, capoeira, florbal, házená, judo, krasojízda, mašeři, mažoretky, rope skipping, sportovní gymnastika, stolní tenis, šerm, šplh, taekwondo, taneční sport, tenis, trampolíny, teamgym, volejbal a zápas. Mezi sportovci bylo mnoho mistrů republiky, účastníků i medailistů z mistrovství Evropy, světa a dokonce i z olympijských her.

naše amatérské video-https://www.youtube.com/watch?v=GN0D_F2Ony0

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

2.6.- Brněnský pohár

Posledním závodem před letními prázdninami byl Brněnský pohár. Na tomto závodě se představil tým Junior I. a Jorika Kejnovská hostovala v družstvu Moravské Slavie Brno. Tým Junior II. vzhledem k velkému počtu omluvenek do Brna neodcestoval. Děvčata  z družstva Junior I. se tentokrát nevyvarovala chyb a skončila na osmém místě.Za tým startovala Tereza Hrbková, Eliška Matoušková, Nela Filipová, Nela Pospíchalová, Adéla Viktorová, Natálie Ptáčková, Karolína Ryšavá a Tereza Feitová. Jorika  si z kategorie Senior UEG dovezla z Brna zlatou medaili. Pár fotek - http://acrogym.rajce.idnes.cz/Brnensky_pohar_2018/  , videa- https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos 

27.5.-O pohár Prahy 6 s úsměvem

Závodu se zúčastnila dvě naše družstva v kategorii I. a obě skončila na stupních vítězů. Družstvo A vyhrálo a družstvo B bylo třetí. V áčku cvičila Adéla Hrbková, Sofie Chromá, Karolína Bidmanová, Adéla Zámková, Kristýna a Andrea Duškovi a Karolína Ryšavá. V béčkách byla Klára Feitová, Natálie Havlíková, Sofie a Nela Dvořákovi, Laura Janikovičová, Dita Pánková a Kateřina Chromá. Fotky- http://acrogym.rajce.idnes.cz/O_pohar_Prahy_6_2018/

20.5.2018-Oddílový závod -Gloxík 2018

Oddílového závodu Gloxík se zúčastnilo 42 našich děvčat. Závodilo se v šesti kategoriích ve dvojboji akrobacie a trampolína a byl to závod jednotlivkyň. V kategorii přípravka zvítězila Terezka Zámková, druhá byla Eliška Erbenová, třetí Karolínka Smejkalová, čtvrtá až pátá Ina Elsterová a Anetka Matějíčková a šestá skončila Justýnka Mudruňková. V kategorii A se z prvního místa radovala Natálka Havlíková, druhá byla Klárka Feitová, třetí Zuzanka Vrábelová, čtvrtá Kateřina Chromá, pátá Terezka Badalíková a šestá Viktorka Kounková.V kategorii B obsadila první příčku Natálie Ptáčková, druhá byla Adéla Hrbková, třetí Karolína Bidmanová, čtvrtá až pátá Dita Pánková a Natálie Hosová, šestá Sofie Dvořáková a sedmá Nela Dvořáková.V nejpočetněji obsazené kategorii C vyhrála Eliška Matoušková, druhá byla Sabina Vrbická, o třetí místo se podělila Sofie Chromá a Adéla Viktorová, pátá byla Karolína Ryšavá, šestá Nela Filipová, sedmá Lucie Motáčková, osmá Kristýna Dušková, devátá Andrea Dušková, desátá Adéla Zámková, jedenáctá Tereza Feitová a dvanáctá Eliška Rampírová.Kategorii D vyhrála Denisa Neprašová, druhá skončila Monika Matějíčková, třetí Natálie Henešová, čtvrtá Tereza Hrbková, pátá Nikola Havlíková, šestá Marie Vařbuchtová a sedmá Veronika Váhalová.V kategorii E první místo obsadila Jorika Kejnovská, druhé Karolína Rausová, třetí Zuzana Dubová a čtvrtá byla Jana Kopecká. Fotky  na - https://acrogym.rajce.idnes.cz/Gloxik_2018 

12.5.2018-Župní přebor v atletice-Třebíč

Tradičního župního přeboru v atletice se zúčastnilo z našeho oddílu 22 závodnic. V kategorii předškoláků zvítězila s přehledem naše Klárka Feitová, čtvrté místo obsadila Karolínka Smejkalová, desátá byla Eliška Erbenová, patnáctá Terezka Zámková, sedmnáctá Amálka Havlíková a devatenáctá Justýnka Mudruňková. V kategorii žákyně I. jsme se dočkali stříbrné medaile od Káji Ryšavé, šestá skončila Natálka Ptáčková, sedmá Sofie Chromá, osmá Laura Janikovičová, dvanáctá byla Nela Dvořáková, třináctá Sofie Dvořáková, sedmnáctá Natálka Havlíková a dvacátá druhá Karolína Bidmanová. V kategorii žákyně II. si z našich nejlépe vedla Eliška Matoušková, která skončila sedmá, jedenáctá byla Tereza Feitová, dvanáctá Lucie Motáčková, čtrnáctá Nela Filipová, šestnáctá Nela Pospíchalová a sedmnáctá Eliška Rampírová. V dorostenkách zvítězila Jorika Kejnovská a Barbora Lichevníková byla druhá.Fotky- https://acrogym.rajce.idnes.cz/Atletika_2018

28.-29.4.- M ČR -Praha

 V Praze se uskutečnilo mistrovství ČR v TeamGymu, kterého se zúčastnila dvě naše družstva. V kategori Junior I. se na skvělém čtvrtém místě umístil náš tým ve složení Eliška Matoušková, Nela Pospíchalová, Natálie Ptáčková, Tereza Hrbková, Tereza Feitová, Lucie Motáčková, Sabina Vrbická, Karolína Ryšavá a náhradnice Nela Filipová.  Zvítězil tým Sokola Příbram, druhá byla TJ Chropyně a třetí Flik-Flak Plzeň. V této kategorii bylo celkem 11 týmů. V kategorii Junior II. se mezi 14. týmy představila naše starší děvčata, která obsadila solidní šestou příčku. Závodila v sestavě Karolína Rausová, Denisa Neprašová, Anna Borská, Jana Kopecká, Natálie Henešová, Zuzana Dubová, Monika Matějíčková, Nikola Havlíková s náhradnicemi Marií Vařbuchtovou a Natálií Kalinovou. Zvítězila Moravská Slavia Brno před Chropyní a Spartakem Trutnov. V kategorii Senior UEG se jako hostující závodnice v týmu Moravské Slavie Brno představila i naše Jorika Kejnovská a z Prahy si odvezla stříbrnou medaili. Fotky - http://acrogym.rajce.idnes.cz/M_CR_2018/  , videa ze závodu - https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

Záznam  celého závodu najedete na stránkách České gymnastické federace-http://www.gymfed.cz/786-mistrovstvi-cr-teamgym-a-international-cup-2018-upraveny-casovy-rozpis-online-prenos.html či na https://www.youtube.com/KUMIELECTRONIC

21.4.- Župní přebor ve sportovní gymnastice a šplhu- Moravské Budějovice

Naše mladší závodnice se zúčastnily župního přeboru ve sportovní gymnastice a šplhu v Moravských Budějovicích. V kategorii předškoláků / / 19. účastníků/ s přehledem zvítězila naše Klárka Feitová, těsně pod stupni vítězů na čtvrté příčcce skončila Terezka Zámková a i ostatní holčičky se vešly do první desítky - 6. Zuzanka Vrábelová, 7.Eliška Erbenová, 9. Amálka Havlíková a 10. Karolínka Smejkalová. I v kategorii ml. žákyně I. - dvojboj-přeskok-hrazda/ 7.účastnic/  jsme brali zlato a to rovnou dvojnásobné- o první místo se podělila Natálie Havlíková a Tamara Příhodová,  pátá byla Natálie Hosová. V kategorii ml. žákyně I- čtyřboj byla největší konkurence, mezi 33. závodnicemi obsadila Sofie Chromá krásné 7. místo,  Laura Janikovičová byla desátá a Adéla Hrbková sedmnáctá. Ve šplhu ml. žákyň I./ celkem 29. závodnic/ se z prvního místa radovaly společně Natálie Ptáčková a Karolína Ryšavá, na osmém až desátém místě byla Sofie Chromá a Laura Janikovičová, dvacátá byla Adéla Hrbková, 21. místo obsadila Tamara Příhodová a 22. místo Natálie Hosová a 26. místo Natálie Havlíková. V kategorii ml. žákyně II. mezi 25. děvčaty došplhala Tereza Feitová sedmá, Gabriela Slotová byla 14.-15. a Nela Filipová dvacátá. Fotky - http://acrogym.rajce.idnes.cz/Zupni_prebor_-_Moravske_Budejovice_SG_2018/

14.4.-Říčany TeamGym Cup-Praha

Závodu v Malém TeamGymu se zúčastnila dvě naše nejmladší družstva. V kategorii I.A obsadila děvčata osmé místo,když se nevyvarovala chybiček na trampolíně. Vítězem se stal tým z Ostravy, druhé místo patřilo TJ Tourist Říčany a třetí Sokolu Řeporyje. Naše družstvo se představilo ve složení Karolína Bidmanová, Kristýna a Andrea Duškovi, Adéla Zámková, Dita Pánková, Sofie Chromá, Laura Janikovičová a Karolína Ryšavá. V kategorii I.B obsadilo naše družstvo také osmou příčku. Z vítězství se radoval SK Gymsport před Sokolem Řeporyje a Spartakem Trutnov. Tým závodil v sestavě - Nela a Sofie Dvořákovi, Natálie Havlíková, Natálie Hosová, Tereza Badalíková, Klára Feitová, Tamara Příhodová a Kateřina Chromá. Obě naše družstva patřila složením k nejmladším, takže holčičky jely především sbírat závodní zkušenosti.

25.3.- Memoriál V. Straky- Vršovice

Den po závodě ČP v Třebíči vyrazily do boje naše nejmladší holčičky. Na Memoriálu V. Straky v Praze se představily v závodě Malého TeamGymu. Obě družstva startovala v kategorii I.B a družstvo A obsadilo sedmé místo a družstvo B deváté místo z jedenácti týmů. ,,Áčka,, cvičily ve složení- Karolína bidmanová, Kristýna a Andrea Duškovi, Adéla Zámková, Adéla Hrbková, Sofie Chromá a Laura Janikovičová. ,,Béčka,, se představila v sestavě - Sofie a Nela Dvořákovi, Natálie Havlíková, Tereza Badalíková, Klára Feitová, Tamara Příhodová a Kateřina Chromá. Videa - https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

24.3.- Český pohár- Třebíč

Družstvo Junior I. a Junior II. se zúčastnilo letošního prvního závodu Českého poháru v Třebíči. Družstvo Junior I. obsadilo mezi dvanácti týmy pěknou šestou příčku, což znamená naše nejlepší umístění v této kategorii za poslední roky :) . Na akrobacii předvedla děvčata spoustu nových prvků a za to si zaslouží velkou pochvalu. Tým startoval ve složení Lucie Motáčková, Nela Pospíchalová, Natálie Ptáčková, Karolína Ryšavá, Eliška Matoušková, Nela Filipová, Tereza Hrbková a Tereza Feitová. Družstvo Junior II. obsadilo nepopulární čtvrtou příčku za vítěznou Moravskou Slávií Brno, Trutnovem a Chropyní. Holky cvičily v sestavě- Denisa Neprašová, Anna Borská, Natálie Kalinová, Zuzana Dubová, Nikola Havlíková, Monika Matějíčková, Jana Kopecká a Natálie Henešová, náhradnice Marie Vařbuchtová.. Fotky - http://acrogym.rajce.idnes.cz/Trebic_-_CP_2018/  , videa - https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

18.3.- Vyšehrad Open-Praha

Tradičního závodu na Vyšehradě se zúčastnilo naše družstvo Junior I. a Junior II. Dvojky jely obhajovat loňské prvenství a to se jim také povedlo. Poprvé se závodilo podle nových pravidel,  takže zejména upravená pódiovka byla trošku takovou neznámou, ale holky se se vším popasovaly dobře a bylo z toho zlato. Tým Junior I. vybojoval i přes ne příliš jistou pódiovku nakonec bronzové medaile, takže všichni odjížděli z Vyšehradu spokojení.Družstvo Junior I. startovalo v sestavě Natálie Ptáčková, Tereza Hrbková, Lucie Motáčková, Nela Pospíchalová, Adéla Viktorová, Sabina Vrbická, Karolína Ryšavá, Nela Filipová a náhradnice Eliška Rampírová. Družstvo Junior II. cvičilo ve složení Monika Matějíčková, Nikola Havlíková, Zuzana Dubová, Natálie Kalinová, Karolína Rausová, Natálie Henešová, Jana Kopecká, Denisa Neprašová, s náhradnicemi Annou Borskou a Marií Vařbuchtovou. Premiéru měla i naše nová rozhodčí Barča Lichevníková, která poprvé rozhodovala v závodě a takovou malou premiéru měla i naše již stávající rozhodčí Nikča Beranová, která si zvýšila kvalifikaci z trojky na dvojku a tak měla svůj první závod s novou kvalifikací. Premiéra závodu podle nových pravidel je tedy za námi a tak se v sobotu vrhneme rovnou do závodu Českého poháru v Třebíči....  Videa ze závodu - https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos  ,  fotky ze závodu - http://acrogym.rajce.idnes.cz/Vysehrad_Open_2018/

 

 

2017

2.12.- Bayern Open 2017-Fürth-Německo

Tradičního mezinárodního závodu v Německu se zúčastnil náš nejstarší tým a reprezentoval na jedničku. Ve své kategorii zvítězil, když za sebou nechal další čtyři německé týmy a jeden český.Ve Fürthu nás reprezentovala Jorika Kejnovská, Karolína Rausová,Denisa Neprašová, Monika Matějíčková, Anna Borská, Nikola Havlíková, Zuzana Dubová , Natálie Kalinová a hostující Eliška Sedláková a Adéla Šritterová. Videa najdete na youtube, ale bohužel nás zradila technika, takže to nejlepší z trampolíny bohužel nemáme natočené- ustátá dvojná salta Elišky a Denisy a ustáté dvojné schylmo 180 a fulhalf od Jorči. Videa - https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos  a pár fotek - http://acrogym.rajce.idnes.cz/Bayern_Open_2017/

 

 

25.11.-Malá oblast -Brno Židenice

Přeboru ČOS Malé oblasti v Brně se zúčastnila tři družstva Gloxi clubu. V nejmladší kategorii 0, kde se soutěžilo v tzv. Malém TeamGymu / akrobacie, trampolína/ jsme měli dvojité zastoupení. Tým A ve složení Sofie Chromá, Laura Janikovičová, Andrea a Kristýna Duškovi, Natálie Ptáčková, Adéla Bidmanová, Adéla Hrbková a Adéla Zámková v konkurenci sedmi týmů zvítězil. Tým B obsadil pátou příčku a cvičil v sestavě- Jana Kórberová, Natálie Havlíková, Natálie Hosová, Nell Novotná, Tereza Badalíková, Nela a Sofie Dvořákovia Tamara Příhodová. V kategorii Junior I. / akrobacie, trampolína, pódiová skladba / se z vítězství radovalo také naše družstvo, které do závodu nastoupilo ve složení Tereza Feitová, Adéla Viktorová, Sabina Vrbická, Nela Pospíchalová, Lucie Motáčková, Karolína Ryšavá,Tereza Hrbková, Eliška Matoušková s náhradnicemi Nelou Filipovou a Eliškou Rampírovou. Videa - https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos  , fotky - http://acrogym.rajce.idnes.cz/Mala_oblast_Brno_2017/

11.11.-Pohár ČASPV- Trutnov

Záverečného závodu Českého poháru v Trutnově se zúčastnilo družstvo Junior IV. a obsadilo tradiční druhé místo za TJ Chropyně. Druhé místo patří děvčatům i v celkovém pořadí ČP. Družstvo cvičilo v sestavě- Karolína Rausová, Jana Kopecká, Denisa Neprašová, Anna Borská, Zuzana Dubová, Monika Matějíčková a Nikola Havlíková. Videa - https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos  , fotky - http://acrogym.rajce.idnes.cz/Pohar_CASPV_Trutnov_2017/

4.11.-Baby TeamGym - Třebíč

Závodu pro mladší věkové kategorie v Třebíči se zúčastnila tři naše družstva. Závodilo se ve dvojboji-trampolína, akrobacie. Nejmladší družstvo obsadilo ve své kategorii Mimina páté místo. Akrobacii zacvičilo pěkně, ale trampolína se jim tentokrát nevyvedla. Děvčátka cvičila v sestavě- Nela a Sofie Dvořákovi, Klára Feitová, Natálie Hosová, Hana Körberová, Dita Pánková, Natálie Havlíková a Nell Novotná. V kategorii 0 jsme se dočkali medaile. Třetí příčku vybojovalo naše družstvo ve složení- Sofie Chromá, Andrea a Kristýna Duškovi, Laura Janikovičová, Adéla Zámková,Natálie Ptáčková,Karolína Bidmanová a Adéla Hrbková.V kategorii I. zůstalo naše družstvo těsně na čtvrté příčce, na kterou je odsunula chybička na trampolíně. Na akrobacii však holky zaskákaly poprvé celou sérii se salty dopředu a za to zaslouží velkou pochvalu. Tým cvičil ve složení- Natálie Henešová,Marie Vařbuchtová, Eliška Matoušková, Adéla Viktorová, Sabina Vrbická, Tereza Feitová, Karolína Ryšavá a Tereza Hrbková.Videa na youtube.Fotky - http://acrogym.rajce.idnes.cz/Baby_TeamGym_Trebic_2017/

21.10. Pohár města Příbrami

Naše družstvo kategorie Junior IV. se zúčastnilo dalšího závodu Českého poháru v Příbrami. Děvčata obsadila druhé místo za týmem TJ Chropyně.Tým cvičil ve složení- Karolína Rausová, Jorika Kejnovská, Zuzana Dubová, Anna Borská, Monika Matějíčková, Denisa Neprašová, Natálie Kalinová, Jana Kopecká s náhradnicí Nikolou Havlíkovou.Fotky - https://acrogym.rajce.idnes.cz/Pohar_mesta_Pribrami-2017 , videa - https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

14.-15. 10.- VT a testování do reprezentačních týmů TeamGymu - Praha

Osm děvčat se o víkendu zúčastnilo tréninkového kempu spojeného s testy do reprezentačních družstev. O místo v národním týmu, který se má chystat na ME v Portugalsku, jela  bojovat Karolína Rausová, Denisa Neprašová, Jorika Kejnovská, Monika Matějíčková, Natálie Kalinová, Anna Borská, Zuzana Dubová, Nikola Havlíková. Výsledky testů budou zveřejněny v pondělí 23.10. ve 20.00 hod. na webu České gymnastické federace - http://www.gymfed.cz/   Pár fotek z víkendu - http://acrogym.rajce.idnes.cz/Testy_do_repre_2017/ 

 

 

15.10.- Memoriál H. Myšákové-Říčany

Dvě naše nejmladší závodní družstva se zúčastnila teamgymového závodu v Říčanech. Ve velké konkurenci obsadil tým v kat.0 sedmou příčku a tým v kategorii I. skončil třináctý. Družstvo kat. 0 startovalo ve složení - Nela a Sofie Dvořákovi, Klára Feitová, Natálie Havlíková, Natálie Hosová, Jana Körberová, Nell Novotná a Dita Pánková. Družstvo kat. I. závodilo v sestavě Sofie Chromá, Laura Janikovičová, Natálie Ptáčková, Adéla Zámková, Adéla Hrbková, Karolína Bidmanová a Kristýna a Andrea Duškovi. Holky zaslouží pochvalu, protože poprvé šly v závodě celé série přemetů přes bednu a salta. Fotky - http://acrogym.rajce.idnes.cz/Memorial_H.Mysakove-Ricany/

 

8.10.-Župní přebor v přespolním běhu + vyhlášení přeborníků ve všestrannosti za rok 2017- Dalešice

Po roce jsme se opět vydali na župní přebor v přespoláku do Dalešic.Na start se postavilo 22 našich převážně mladších děvčat. V kategorii předškoláků / celkem 16. účastníků/ si výborně vedla Klárka Feitová, která obsadila čtvrté místo, když na třetí jí chyběla jedna setinka. Terezka Zámková byla šestnáctá. V kategorii ml. žákyně I. / 26.účastnic/ vybojovala Adélka Zámková třetí místo. Natálka Ptáčková byla pátá, Kája Ryšavá sedmá,  Adélka Hrbková devátá, Nela Dvořáková jedenáctá, Laura Janikovičová dvanáctá, Sofie Dvořáková třináctá, Natálka Havlíková šestnáctá, Kristýna Dušková sedmnáctá, Hosová Natálka devatenáctá, Tereza Badalíková dvacátá a Nela Novotná dvacátá první. Mezi ml. žákyněmi II.  15.závodnic/ si nejlépe vedla Sabina Vrbická, která obsadila šesté místo, Tereza Hrbková byla osmá, Nela Filipová desátá, Lucie Motáčková jedenáctá, Nikol Caklová dvanáctá a Nela Drápelová třináctá. Ve starších žákyních III. / 6 závodnic/ skončila Nikola Havlíková šestá.Fotky  na Rajčeti-  http://acrogym.rajce.idnes.cz/zupni_prebor_v_prespolaku_2017/

Zároveň byly vyhlášeny celkové výsledky župního přeboru ve všestrannosti za rok 2017.  V předškolácích / 19. klasifikovaných závodníků/ dopadla nejlépe Novotná Nell na patém místě, šestá byla Natálka Havlíková a osmá Klárka Feitová. V ml. žákyních I. / 71 klasifikovaných účastnic/ vybojovala Eliška Matoušková druhé místo, Terezka Feitová obsadila čtvrtou příčku, Nela Pospíchalová pátou, Adélka Zámková desátou. Dále byla Sofie Chromá dvanáctá, Adéla Hrbková čtvrnáctá, Nikol Caklová sedmnáctá, Sabina Vrbická dvacátá čtvrtá, Karolína Ryšavá třicátá první, Lucie Motáčková 33., Laura Janikovičová čtyřicátá, Dita Pánková 50., Adéla Viktorová 56. , 64.-65. Dušková Andrea a Kristýna, 71. Rampírová Eliška. V ml. žákyních II. /40 účastnic/  byla Natálie Henešová šestá, Marie Vařbuchtová osmá, Petra Studničková devátá, Tereza Hrbková třináctá, Ester pánková patnáctá. Ve starších žákyních III. jsme měli jen jednu zástupkyni a tou byla Monča Matějíčková, která získala bronzové umístění / ze 31 závodnic/.

9.-10.-3.tréninkový kemp TeamGymu ČR-Praha

Již třetího VT se zúčastnilo 8 našich zástupkyň. Nikča Havlíková, Denda Neprašová, Anička Borská, Kája Rausová, Zuzka Dubová, Jorča Kejnovská, Monča Matějíčková a Natka Kalinová se o víkendu v tělocvičně Bohemians Praha zdokonalovaly na tumblu i na trampolíně pod vedením reprezentačních trenérů. V říjnu se uskuteční testování do reprezentačních týmů . Tak budeme holkám držet pěsti, ať při tom mají hodně štěstí a hlavně předvedou vše co se naučily.... :)

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Jedno souhrnné videjko z Cesenatica -  https://www.youtube.com/watch?v=-4zJKEvLtBA

 

28.7.-6.8.-Tréninkový kemp Cesenatico 2017

Na přelomu července a srpna jsme vyrazili na tréninkový kemp do italského Cesenatica. Hezky jsme si užili moříčko, bazén i tělocvičny a vedru jsme nedali šanci a naučili se spoustu nových věcí !!! Fotky z Itálie -http://acrogym.rajce.idnes.cz/  , videa -   https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

 

3.6.-Brněnský pohár

 Naše závodnice kategorie Junior IV. se zúčastnily dalšího závodu Českého poháru v Brně. Poprvé se nám podařilo v této kategorii zvítězit!!!! Holky šly poprvé celou sérii dvojných salt na trampolíně a vystřihly i pěknou pódiovou skladbu....Porazily tak tým Chropyně, který v Třebíči i v Praze byl vždy před námi... V horkém červnovém dni jsme si tak udělaly velkou radost  :) .Holky cvičily v sestavě - Jorika Kejnovská, Jana Kopecká, Zuzana Dubová, Karolína Rausová, Anna Borská,Monika Matějíčková, Denisa Neprašová a hostující Adéla Šritterová a Eliška Sedláková. Videa ze závodu -  https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

 

20.5.- O pohár Prahy 6 s úsměvem

Naše nejmladší holčičky se zúčastnily závodu v malém teamgymu v Praze- O pohár Prahy 6 s úsměvem. V kategorii 0 / nar. 2010 a ml./ obsadila naše děvčátka krásné čtvrté místo mezi 9. týmy. Pro většinu holčiček to byl jejich první teamgymový závod a vedly si opravdu výborně. Na start se postavila Natálie Hosová, Natálie Ptáčková, Klára Vejslíková, Nell Novotná, Jana Körberová, Adéla Fortelná, Nikola Andělová,Natálie Havlíková a Klára Feitová. Zvítězil Gym Dobřichovice, druhý byl Sokol Královské Vinohrady a třetí Tourist Říčany. Skvěle si vedl i náš tým v kategorii I., který mezi sedmi družstvy obsadil dělené druhé místo. Děvčata se představila ve složení Adéla Hrbková, Eliška Rampírová, Dita Pánková, Adéla Zámková, Nikol Caklová, Karolína Ryšavá, Adéla Viktorová, Laura Janikovičová, Sofie Chromá, Kristýna Dušková, Eliška Voldánová a Hana Körberová. Na prvním místě se umístilo družstvo Gymsportu Praha, druhé místo spolu s námi obsadil Gym Dobřichovice a třetí skončil Gymclub Reda Praha. Všem holčičkám gratulujeme! Videa ze závodu- https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

 

13.5.-Župní přebor v atletice-Třebíč

Župního přeboru v atletice se zúčastnilo 19 našich závodnic. Nejlepšího umístění dosáhla Denisa Neprašová v kategorii žákyně III. / 15 startujících/, která obsadila druhé místo. Ve stejné kategorii obsadila Monika Matějíčková šesté místo a Nikola Havlíková jedenácté.V kategorii žákyně II. / celkem 19.závodnic/si nejlépe vedla Natálie Henešová na šestém místě, dále byla Petra Studničková osmá, Marie Vařbuchtová devátá, Tereza Hrbková dvanáctá a Ester Pánková patnáctá.V žákyních I./ 34 účastnic/ byla z našich nejlepší Eliška Matoušková na pátém místě. Karolína Ryšavá byla devátá, Tereza Feitová desátá, Nela Pospíchalová patnáctá, Adéla Zámková sedmnáctá, Lucie Motáčková osmnáctá, Laura Janikovičová dvacátá třetí a Adéla Hrbková dvacátá čtvrtá.V kategorii předškolních dětí  / celkem 20 předškoláků/ obsadila Natálie Havlíková páté místo, Nell Novotná desáté místo a Klára Feitová dvanácté místo.Fotky - http://acrogym.rajce.idnes.cz/zupni_prebor_v_atletice_2017/

 

6.5.-Mezinárodní mistrovství ČR v  TeamGymu-Praha

V sobotu 6.5. se dvě naše družstva představila na mezinárodním mistrovství ČR v Praze. Mladší tým startující v kategorii Junior I. obsadil deváté místo. Drobným chybám se dívky nevyhnuly, ale celkově podaly pěkný výkon.V tomto týmu se na start postavila Eliška Matoušková,Nela Pospíchalová, Lucie Motáčková, Tereza Feitová, Tereza Hrbková, Marie Vařbuchtová,Natálie Henešová a Ester Pánková.Starší tým poprvé v naší historii startoval v náročnější kategorii Junior IV. Dívky obsadily po krásném výkonu druhé místo. Vítězem se stalo družstvo TJ Chropyně a třetí místo připadlo rakouskému týmu Hallein. Stříbrné medaile si odvezla Jorika Kejnovská, Karolína Rausová, Anna Borská, Natálie Kalinová, Monika Matějíčková, Denisa Neprašová, Jana Kopecká, Zuzana Dubová a Nikola Havlíková.Oběma našim družstvům děkujeme za pěknou reprezentaci oddílu. Fotky- zde-http://acrogym.rajce.idnes.cz/M_CR_v_TG_Praha_2017/ a videa - https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

 

22.4.-Župní přebor ve sportovní gymnastice a šplhu- Moravské Budějovice

Tradičního závodu v Moravských Budějovicích se zúčastnilo 19 našich mladších děvčat. V závodu ve sportovní gymnastice v  kategorii předškoláků / celkem 16.startujících/se nejlépe umístila na čtvrtém místě Nell Novotná, pátá byla Klára Vejslíková,osmáTereza Talpová,desátá Laura Lechnio, jedenáctá Klára Feitová, dvanáctá Tereza Badalíková a patnáctá Natálie Havlíková.V kategorii žákyně I. / celkem 38.startujících/jsme opět brali bramborovou medaili, když na čtvrtém místě skončila Eliška Matoušková. Tereza Feitová byla sedmá, Nela Pospíchalová jedenáctá, Adéla Zámková šestnáctá a Sofie Chromá osmnáctá.V kategorii žákyně II. / celkem 35.účastnic/ si nejlépe vedla Natálie Henešová na šestém místě, Marie Vařbuchtová byla jedenáctá, Ester Pánková šestnáctá, Nela Filipová devatenáctá, Petra Studničková dvacátá čtvrtá a Tereza Hrbková dvacátá devátá. V gymnastickém dvojboji v kategorii I. závodila jediná naše zástupkyně Nikol Caklová a obsadila třetí místo mezi sedmi závodnicemi.

Soutěž ve šplhu pro nás byla medailová v kategorii I./ 38 závodnic/, kdy Eliška Matoušková zvítězila a Tereza Feitová byla třetí. Nela Pospíchalová obsadila páté místo, Nikol Caklová sedmé, Adéla Zámková desáté a Sofie Chromá dvacáté třetí místo. V kategorii II. / 34 závodnic/ byla Natálie Henešová pátá, Marie Vařbuchtová patnáctá, Petra Studničková devatenáctá, Tereza Hrbková dvacátá první, Nela Filipová dvacátá pátá a Ester Pánková třicátá.Fotky-http://acrogym.rajce.idnes.cz/Zupni_prebor_v_SG-Mor.Budejovice_2017/

22.4.-Říčany TeamGym Cup

TeamGymového závodu / dvojboj- akrobacie, trampolína/v Říčanech se zúčastnilo jedno naše družstvo v kategorii I. Po sympatickém výkonu, kdy naši nejmenší zařadili i salta a přemety, skončil tým na osmém místě ze 14.družstev.Na start se postavila Andrea a Kristýna Duškovi, Laura Janikovičová, Eliška Voldánová, Dita Pánková, Adéla Hrbková, Karolína Bidmanová a Eliška Rampírová.Videa -https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

 

26.3.-Memoril V.Straky- Praha-Vršovice

Den po závodě v Třebíči odjela druhá dvě naše mladší družstva na závod v Malém TeamGymu do Prahy. Obě družstva závodila v kategorii I.B. a v konkurenci 15.družstev vybojoval tým A krásné stříbrné medaile a tým B skončil devátý.Vítězem se stal Sokol Plzeň a třetí místo obsadilo družstvo TJ Tourist Říčany A.Naše družstvo A závodilo v sestavě Adéla Viktorová , Nikol Caklová, Karolína Ryšavá, Andrea Dušková, Sofie Chromá, Laura Janikovičová, Adéla Zámková a Adéla Hrbková.Družstvo B cvičilo v sestavě Hana Körberová, Adéla Bidmanová, Dita Pánková, Eliška Voldánová, Kristýna Dušková, Nela Drápelová a Eliška Rampírová. Videa ze závodu  zde- https://www.youtube.com/watch?v=ohZOClfUlmY  , fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/Vrsovice_2017/

25.3.-O pohár města Třebíče

Závodu Českého poháru v Třebíči se zúčastnil tým Junior I. a poprvé se představila starší děvčata v kategorii Junior IV. Tentokrát se nás štěstí moc nedrželo. V kategorii Junior I. po hrubých chybách na akrobacii i pódiovce skončila děvčata na desátém místě. Účinkování v kategorii Junior IV. narušilo zranění Denisy již v rozcvičení, takže jsme byly nuceny překopat obtížnost.Situaci ještě částečně zachránila Jorika, která původně vůbec startovat neměla a závodila v Pardubicích na Českém poháru v boulderingu. Po skončení tohoto závodu ještě stihla přejet do Třebíče a odzávodit i tady. Nicméně celodenní čekání na závod kategorie Junior IV. v podvečerních hodinách si určitě na holkách také vybralo svou daň. V této kategorii se představily pouze dva týmy a vyhrála Chropyně před našimi dívkami. V kategorii Junior I. za nás závodila Eliška Matoušková, Natálie Henešová, Marie Vařbuchtová, Ester Pánková, Tereza Feitová, Tereza Hrbková, Lucie Motáčková, Nela Pospíchalová s náhradnicí Nelou Filipovou. V kategorii Junior IV. to byla Anna Borská, Karolína Rausová, Jorika Kejnovská, Nikola Havlíková, Monika Matějíčková, Jana Kopecká, Natálie Kalinová a necvičící Denisa Neprašová.Fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/CP_Trebic_2017/  Videa zde- https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

19.3.-Vyšehrad Open-Praha

Tradičního závodu na Vyšehradě se zúčastnily dva naše týmy. V kategorii Junior II. po zásluze zvítězila naše děvčata před druhým týmem Spartaku Trutnov a třetím Flik-flakem Plzeň / celkem 10 družstev/.Na start se postavilo družstvo ve složení Jorika Kejnovská, Karolína Rausová, Denisa Neprašová, Jana Kopecká, Monika Matějíčková, Anna Borská,Zuzana Dubová, Natálie Kalinová a náhradnice Nikola Havlíková.V kategorii Junior I. obsadila mezi třinácti družstvy naše mladší děvčata solidní šesté místo a  tým se představil v sestavě- Eliška Matoušková, Natálie Henešová, Ester Pánková, Marie Vařbuchtová, Tereza Feitová, Tereza Hrbková, Nela Pospíchalová, Lucie Motáčková a náhradnice Nela Filipová.Videa ze závodů - https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos , fotky- http://acrogym.rajce.idnes.cz/Vysehrad_Open_2017/#

2016

17.12.-Župní přebor v plavání-Jihlava

Župního přeboru v plavání se zúčastnilo 17 našich závodnic.V kategorii I. soutěžilo 25 děvčat a nejlepší z našich byla Linda Vašíčková na 4.místě a Eliška Matoušková na 5.místě.Dále byla Emma Lukáčová desátá, Karolína Ryšavá třináctá,Dita Pánková čtrnáctá,Lucie Motáčková sedmnáctá, Sofie Chromá osmnáctá, Adéla Hrbková devatenáctá,Hana Körberová dvacátá a Nela Pospíchalová dvacátá čtvrtá.V kategorii žákyně II. závodilo 17.plavkyň a z našich byla Marie Vařbuchtová devátá,Nela Filipová desátá,Petra Studničková čtrnáctá a Tereza Hrbková patnáctá.V kategorii žákyně III, bylo devět účastnic. Zvítězila naše Monika Matějíčková, Denisa Neprašová byla druhá a Nikola Havlíková sedmá.Fotky zde-http://acrogym.rajce.idnes.cz/Zupni_prebor_v_plavani_2016/

 

10.-11.12.-Oblast Východ ČOS-Olomouc

Víkendového přeboru se zúčastnila opět čtyři družstva Gloxi clubu. V sobotu závodila družstva v soutěži TeamGym junior, v neděli týmy z Malého TeamGymu.V kategorii Junior I. se naše děvčata umístila na druhém místě a vybojovala si postup na republikový přebor ČOS, který bude v lednu v Praze.Tým cvičil ve složení Tereza Feitová, Lucie Motáčková, Tereza Hrbková, Nela Filipová, Sabina Vrbická,Marie Vařbuchtová, Natálie Henešová, Ester Pánková s náhradnicí Petrou Studničkovou. Družstvo v kategorii Junior II. zvítězilo a také si vybojovalo postup do Prahy.Cvičilo v sestavě Jorika Kejnovská, Monika Matějíčková, Karolína Rausová, Natálie Kalinová, Nikola Havlíková, Anna Borská, Denisa Neprašová a Jana Kopecká.Do nedělního závodu nastoupila obě naše družstva do kategorie 0 a tým A zvítězil a tým B obsadil třetí místo a završili tak tím úspěšný medailový víkend. ,,Áčka,, se představila v sestavě Emma Lukáčová,Kristýna Dušková, Andrea Dušková, Nela Pospíchalová, Karolína Ryšavá,Sofie Chromá a Adéla Viktorová. V ,,béčkách,, si zacvičila Adéla Hrbková, Dita Pánková, Victoria Knýcká, Laura Janikovičová,Hana Körberová,Eliška Rampírová a Karolína Bidmanová.Videa ze závodu -https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos  , fotky - http://acrogym.rajce.idnes.cz/Oblast_Vychod_Olomouc_2016

 

3.12.-Malá oblast ČOS-Brno-Židenice

První prosincovou sobotu se čtyři naše týmy vypravily na první přebor ČOS do Brna. V kategorii Malý TeamGym 0 startovalo sedm družstev a bronz vybojoval náš tým B a stříbro tým A. ,,Béčko,, startovalo ve složení Victoria Knýcká, Laura Janikovičová, Karolína Bidmanová, Dita Pánková, Eliška Voldánová, Hana Körberová, Nela Drápelová a Adéla Hrbková. ,,Áčko,, cvičilo v sestavě Karolína Ryšavá, Adéla Viktorová, Nela Pospíchalová, Nikol Caklová, Andrea Dušková, Kristýna Dušková, Sofie Chromá. V kategorii Junior I. vybojovala děvčata stříbrné medaile a tým byl ve složení Sabina Vrbická, Natálie Henešová, Marie Vařbuchtová, Ester Pánková,Tereza Hrbková, Tereza Feitová, Nela Filipová, Lucie Motáčková s náhradnicemi Petrou Studničkovou a Pavlou Dvořákovou. V kategorii Junior II. se naše holky radovaly z vítězství a na start se postavila Jorika Kejnovská, Karolína Rausová, Natálie Kalinová, Monika Matějíčková, Nikola Havlíková, Jana Kopecká , Denisa Neprašová a Anna Borská.Fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/Mala_oblast_Brno_2016/  a videa zde- https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

12.11.-Bayern Open

V sobotu se tým Junior II. zúčastnil tradičního závodu Bayern Open , který se tentokrát konal v Landshutu .Po loňském vítězství se letos děvčata postavila na start v jiné, náročnější, kategorii a po krásném výkonu bez pádů obsadila jen těsně čtvrté místo.V Německu cvičila ve složení- Jorika Kejnovská, Natálie Kalinová, Monika Matějíčková, Barbora Lichevníková, Denisa Neprašová,Jana Kopecká, Anna Borská, Zuzana Dubová s náhradnicemi Adélou Bidmanovou a Nikolou Havlíkovou. Videa zde-

https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos  Fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/Bayern_Open_-Landshut_2016/

 22.10.2016-Příbramský pohár

V sobotu se náš tým Junior II. zúčastnil Příbramského pohru v TeamGymu. Mezi devíti družstvy naše děvčata obsadila, na Českém poháru pro nás již tradiční, čtvrtou příčku. Vítězem se stalo družstvo Moravské Slavie Brno, druhý byl Sokol Příbram a třetí TJ Chropyně.Dívky cvičily ve složení- Jorika Kejnovská, Karolína Rausová, Monika Matějíčková, Denisa Neprašová, Anna Borská, Zuzana Dubová, Natálie Kalinová, Jana Kopecká s náhradnicemi Barborou Lichevníkovou a Nikolou Havlíkovou. Fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/Pribramsky_pohar_2016/

Videa zde- https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

Mistrovství Evropy v TeamGymu

V uplynulém týdnu se v Mariboru konalo ME v TeamGymu. Na start závodu juniorek se postavily i členky našeho klubu- Jorika Kejnovská a Karolína Rausová. Družstvo nakonec obsadilo, stejně jako před dvěma lety, sedmé místo, opět jedno místo od finále.Atmosféra ME byla báječná a holky si to užily. Děkujeme jim za parádní reprezentaci klubu i ČR!!!!!!
Celý kvalifikační závod můžete shlédnout zde -
https://www.youtube.com/watch?v=KZE02AKNbj8

Fotky zde-http://acrogym.rajce.idnes.cz/ME_v_TG-Maribor_2016/

Samostatná videa našeho juniorského repretýmu zde-https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos 

A jedno super videjko od samotných juniorek-

https://www.youtube.com/watch?v=_-SfDEZUAAU&feature=share

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

15.10.-Baby TeamGym- Třebíč

Naše dvě nejmladší družstva se zúčastnila závodu Baby TeamGym v Třebíči. Náš tým A obsadil krásné třetí místo za prvním týmem Flik-flak Plzeň a třetím družstvem Tourist Říčany. Druhý tým B skončil po chybičkách na šesté příčce.,,Áčko,, startovalo ve složení-Karolína Ryšavá, Adéla Viktorová, Adéla Zámková, Emma Lukáčová,Sofie Chromá,Kristýna a Andrea Duškovi a Nela Pospíchalová / trenérky Nikola Beranová,Barbora Lichevníková/. ,,Béčko,, cvičilo v sestavě- Victorie Knýcká, Laura Janikovičová, Hana Körberová,Natálie Novotná, Dita Pánková, Adéla Hrbková a  Karolína Bidmanová/ trenérky Marcela Ryšavá ml. a st./ Videa zde-https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

2.10.-župní přebor v přespolním běhu- Dalešice

V neděli se naše mladší část oddílu zúčastnila župního přeboru v přespolním běhu v Dalešicích.Mezi předškoláky jsme měly jedinou zástupkyni- Natálku Havlíkovou, která v konkurenci patnácti dětí obsadila deváté místo. Za ,,veřejnost,, závodila i její mladší sestřička /nar. 2013/, která skončila třináctá.V kategorii ml. žákyně I. startovalo 33 závodnic a v této velké konkurenci vybojovala krásné třetí místo Sabinka Vrbická. Sofie Chromá byla 11., Nikol Caklová 12., Emma Lukáčová  13., Adéla Viktorová 14.,Victoria Knýcká 16.,Adéla Zámková 17., Laura Janikovičová 19., Nela Pospíchalová 22., Natálie Novotná 23., Kristýna Dušková 25.,Adéla Hrbková 26., Eliška Rampírová 27.,Adéla Fortelná 30., Andrea Dušková 31.V kategorii ml.žákyně II. /20 účastnic/ skončila Petra Studničková osmá, Marie Vařbuchtová jedenáctá,Tereza Hrbková dvanáctá, Nela Filipová 14., Ester Pánková 15. a Natálie Henešová 20. Další medaile jsme se v kategorii st.žákyně III. dočkali zásluhou Moniky Matějíčkové, která vybojovala stříbrnou medaili. Fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/Zupni_prebor_v_prespolnim_behu_2016-Dalesice/

22.-26.8.-Letní soustředění-Jihlava

Poslední srpnový týden jsme se všichni kromě přípravky ,,soustředili,, na naší sportovní hale, abychom se rozhýbali před novou závodní sezónou.Fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/Letni_soustredeni_Jihlava_2016/

5.-14.8.-Letní kemp- Cesenatico-Itálie

Závodnice týmu Junior II. + pár závodnic z Junior I. se zúčastnily tréninkového kempu v Itálii v Cesenaticu. Všichni si pěkně užili tréninky, koupáníčko, sluníčko i lachtaní show. Fotky z kempu zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/Cesenatico_2016/  , pokud ještě někdo dodá další, budou přidány k těm stávajícím.

19.7.-Eurogym 2016

Tento týden se v Českých Budějovicích koná gymnastický festival Eurogym 2016.Včera večer proběhl otevírací ceremoniál, na kterém mj. vystoupily i dvě naše zástupkyně- Jorika Kejnovská a Karolína Rausová- které cvičily s českým reprezentačním teamgymovým družstvem na airtracku a trampolíně.Hned po ukončení pokračoval český juniorský a seniorský tým na soustředění do Dánska. Přejme tedy děvčatům, ať se jim tam líbí a zdárně pokračuje jejich příprava na ME ve Slovinsku. Fotky z ceremoniálu- https://www.facebook.com/eurogym2016/photos/… a video z ceremoniálu- https://www.facebook.com/eurogym2016/
Bohužel je tam jen část vystoupení....

4.6.-O pohár Prahy 6 s úsměvem

Posledního závodu v tomto školním roce se v Praze zúčastnila mladší část oddílu. Závod se tentokrát skládal z dvojboje-trampolína, akrobacie.Nejlépe si vedlo naše družstvo A v kategorii I., které v konkurenci devíti týmů vybojovalo krásné třetí místo.Družstvo B obsadilo šesté místo. V ,,áčku,, startovala  Tereza Feitová, Linda Vašíčková,Pavla Dvořáková,Adéla Zámková,Karolína Ryšavá,Adéla Viktorová,Laura Janikovičová,Sofie Chromá a Nela Pospíchalová.Za ,,béčko,, se na start postavila Emma a Anna Lukáčovi,Andrea a Kristýna Duškovi,Victorie Knýcká,Eliška Voldánová,Dita Pánková,Adéla Hrbková a Hana Körberová.

V kategorii II. naše družstvo doplatilo na hrubou chybu na trampolíně a tak na děvčata zbylo páté místo. Dívky cvičily ve složení- Natálie Henešová, Marie Vařbuchtová, Monika Matějíčková, Ester Pánková,Nikola Havlíková, Barbora Vlastníková, Nela Filipová,Tereza Hrbková,Eliška Matoušková a Sabina Vrbická. Fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/O_pohar_Prahy_6-2016/ , videa zde-https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

28.5.-Brněnský pohár 2016

Tým Junior II. se zúčastnil dalšího závodu Českého poháru v Brně. V týmu se představila poprvé i mladší děvčata, která přešla k družstvu z týmu Junior I. a celé družstvo si vůbec nevedlo špatně a v konkurenci jedenácti týmů obsadilo hezké čtvrté místo za vítězným týmem Moravské Slavie Brno, Chropyní a Příbramí.V závodě se Gloxi club představil ve složení- Jorika Kejnovská, Barbora Lichevníková, Karolína Rausová, Jana Kopecká,Monika Matějíčková, Denisa Neprašová, Zuzana Dubová, Anna Borská a náhradnice Natálie Kalinová.Fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/Brnensky_pohar_2016/

, videa zde- https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

14.5.-Župní přebor v atletice-Třebíč

Tradičního župního přeboru se zúčastnila naše mladší děvčata a zazávodila si i jedna statečná trenérka. V kategorii předškoláků / celkem 26 dětí/ si nejlépe z našich vedla Eliška Voldánová, která obsadila šesté místo. Adéla Hrbková byla devátá, Dita Pánková desátá a Natálie Havlíková šestnáctá.Mezi ml. žákyněmi I. / celkem 25 závodnic/ byla nejlepší Eliška Matoušková- šestá, dále byla Sabina Vrbická sedmá, Tereza Hrbková desátá, Karolína Ryšavá jedenáctá, Barbora Vlastníková třináctá, Tereza Feitová patnáctá, Pavla Dvořáková šestnáctá a Adéla Viktorová dvacátá.V kategorii ml. žákyně II. jsme se konečně dočkali medaile za druhé místo Moniky Matějíčkové / celkem 16 závodnic/, Nikola Havlíková byla pátá, Marie Vařbuchtová osmá, Natálie Henešová desátá, Alena Motáčková jedenáctá a Ester Pánková dvanáctá. V kategorii žen / 3 závodnice/ obsadila naše trenérka Klára Ficencová krásné třetí místo , když konkurentkami jí byly o sedmnáct let mladší soupeřky.Fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/Trebic_14._5._2016_atletika/

24.4.-Mistrovství ČR v TeamGymu-Ostrava

Na mistrovství ČR v Ostravě se představila dvě naše družstva, která si vybojovala postup na předchozích postupových závodech. V kategorii Junior I. obsadila naše děvčata po sympatickém výkonu 9.místo a i když na nejlepší nestačila, svými výkony potěšila. V této kategorii zvítězil tým Chropyně, druhý byl Trutnov a třetí Flik-flak Plzeň. V kategorii Junior II. jsme se konečně dočkali vytoužené medaile z M ČR , náš tým získal bronz. Zvítězil Sokol Příbram před Moravskou Slavií Brno. Tréninky v Praze na tumblingu ukázaly své opodstatnění nejvyšší známkou z akrobacie z celého startovního pole!!! Tým Junior I.startoval v sestavě - Tereza Hrbková,Alena Motáčková, Nikola Havlíková, Denisa Neprašová, Monika Matějíčková, Marie Vařbuchtová, Natálie Henešová, Ester Pánková a náhradnice Sabina Vrbická. V týmu Junior II. se na start postavila Jorika Kejnovská, Natálie Riantová, Karolína Rausová, Jana Kopecká, Zuzana Dubová, Radana Sakhová, Barbora Lichevníková,Natálie Kalinová a náhradnice Anna Borská a Anna Kasáčková.Fotky zde - http://acrogym.rajce.idnes.cz/M_CR-_Ostrava_2016/ , videa zde- https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

16.4.-Župní přebor v SG a šplhu-Moravské Budějovice

Naše mladší závodnice se zúčastnily župního přeboru ve sportovní gymnastice a šplhu. V kategorii SG předškoláků /celkem 20 závodnic/ si nejlépe vedla Dita Pánková na pátém místě, sedmá byla Adéla Hrbková, jedenácté až dvanácté místo obsadila Eliška Voldánová a Bára Hosová, třináctá byla Jana Korberová,čtrnáctá Anežka Pivoňková,šestnáctá Tereza Badalíková a dvacátá Natálie Havlíková.Mezi mladšími žákyněmi I./celkem 29 účastnic/ se v gymnastice nejlépe umístila Tereza Feitová, která byla osmá, dále byla Sabina Vrbická devátá,Tereza Hrbková osmnáctá,Adéla Viktorová devatenáctá, Karolína Ryšavá dvacátá první,Pavla Dvořáková dvacátá druhá a Adéla Zámková dvacátá pátá. V kategorii mladších žákyň II./celkem 15 závodnic/jsme se dočkali medailových umístění- zvítězila Natálie Henešová, Denisa Neprašová byla třetí, Nikola Havlíková osmá a Marie Vařbuchtová jedenáctá.

Ve šplhu mezi ml. žákyněmi I./ celkem 25/ byla nejlepší z našich na pátém místě Barbora Vlastníková,šestá až sedmá byla Tereza Hrbková společně s Pavlou Dvořákovou, osmá byla Karolína Ryšavá,devátá Sabina Vrbická,dvanáctá Adéla Viktorová, třináctá Tereza Feitová, sedmnáctá Nela Filipová a dvacátá pátá Adéla Zámková. V kategorii ml.žákyně II. / celkem 17/zvítězila Denisa Neprašová,devátá skončila Natálie Henešová,dvanáctá Nikola Havlíková a čtrnáctá Marie Vařbuchtová .Fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/zupni_prebor_v_SG_2016/

9.4.-Bayern Open-Mnichov 

Náš tým Junior II. se o víkendu zúčastnil závodu v německém Mnichově. Startoval v kategorii SchülerKlasse L a v konkurenci šesti domácích týmů  k naší velké radosti zvítězil.Na druhém místě skončilo družstvo SV Bruckmühl a třetí byl tým TG Landshut. Za Gloxi club se na start postavila Barbora Lichevníková, Jorika Kejnovská, Karolína Rausová, Jana Kopecká, Zuzana Dubová,Natálie Kalinová,Natálie Riantová, Radana Sakhová a náhradnice Anna Borská a Monika Matějíčková. Videa ze závodu zde- https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos  , fotky zde-http://acrogym.rajce.idnes.cz/Bayern_Open_2016/

2.4.-Český pohár-Třebíč

Českého poháru v TeamGymu v Třebíči se zúčastnila dvě naše družstva Junior I. a II.Oba týmy zařadily v závodě nové prvky a poprvé také tým Junior II. předvedl na trampolíně pět dvojných salt. Přesto to ve velké konkurenci na medailové příčky nestačilo, družstvo Junior II. obsadilo mezi 10.týmy čtvrté místo / což je ale nakonec nejlepší umístění našeho týmu v této kategorii v seriálu ČP/ a družstvo Junior I. skončilo osmé.Dvojky závodily v sestavě -Jorika Kejnovská, Karolína Rausová, Jana Kopecká, Natálie Riantová,Zuzana Dubová, Barbora Lichevníková,Natálie Kalinová,Anna Borská , náhradnice Radana Sakhová.Jedničky se představily ve složení- Monika Matějíčková, Denisa Neprašová, Alena Motáčková, Natálie Henešová, Nikola Havlíková,Marie Vařbuchtová,Ester Pánková a Tereza Hrbková. Videa zde- https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos , fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/Trebic_2016/

20.3.-Memoriál V.Straky-Praha Vršovice

Závodu v Malém TeamGymu se zúčastnily naše nejmladší závodnice a v kategorii 0 v konkurenci 10. týmů vybojovaly krásné čtvrté místo. Vítězem se stal Sokol Vyšehrad, druhý byl Tourist Říčany a třetí Gym Dobřichovice. Naše holčičky závodily ve složení- Adéla Zámková,Adéla Hrbková,Valentina Hrubá,Nela Pospíchalová,Dita Pánková,Eliška Voldánová,Laura Janikovičová a Natálie Novotná. Fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/Praha_Vrsovice_2016/

 

19.3.-Praha Open Vyšehrad

Tradičního závodu na Vyšehradě se zúčastnila družstva Junior I. a Junior II. V kategorii Junior I. startovalo 13 družstev a naše děvčata vybojovala hezkou šestou příčku. Zvítězil tým Spartaku Trutnov před Flik-flakem Plzeň a Sokolem Řeporyje. Tým cvičil ve složení Ester Pánková, Marie Vařbuchtová, Natálie Henešová, Nikola Havlíková,Monika Matějíčková, Denisa Neprašová a Tereza Hrbková.V kategorii Junior II. skončila děvčata druhá z osmi týmů, když lepší byl jen Sokol Příbram. Třetí byl Sokol Královské Vinohrady.V tomto týmu se na start postavila Jorika Kejnovská, Barbora Lichevníková,Jana Kopecká,Karolína Rausová, Zuzana Dubová, Anna Borská,Anna Kasáčková a Natálie Kalinová.Videa ze závodu zde-https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos  a fotky zde-http://acrogym.rajce.idnes.cz/Vysehrad_2016/

21.2.-JOJO Cup -Dobřichovice

1.ročníku závodu v malém teamgymu v nově postavené hale v Dobřichovicích se zúčastnila dvě naše družstva nejmladších závodnic. V kategorii 0  se naše družstvo umístilo na pěkném 5.místě z devíti týmů. V kategorii I.ve velké konkurenci 23.družstev vybojovala naše děvčata výbornou 7.příčku.V kategorii 0 nás reprezentovala Eliška Voldánová,Adéla Hrbková,Adéla Zámková,Valentina Hrubá,Linda Vašíčková,Andrea Dušková,Sofie Chromá a Nela Pospíchalová.V kategorii I.cvičila Tereza Hrbková,Natálie Henešová,Sabina Vrbická,Karolína Ryšavá,Tereza Feitová,Adéla Viktorová a Pavla Dvořáková. Pár fotek ze závodu zde-http://acrogym.rajce.idnes.cz/Jojo_Cup_2016/ . Máte-li někdo ještě nějaké, tak prosíme o předání.

23.1.2016-Republikový přebor ČOS-TGJ-Praha

Na Přeboru ČOS se oběma našim družstvům podařilo vybojovat postup na dubnové mistrovství ČR. Tým Junior I. obsadil třetí místo za druhým Sokolem Řeporyje a prvním Sokolem Opava. Dívky cvičily ve složení- Natálie Henešová, Denisa Neprašová, Monika Matějíčková,Nikola Havlíková,Alena Motáčková, Marie Vařbuchtová, Tereza Hrbková a Ester Pánková. V kategorii Junior II. byl náš tým druhý. Zvítězil Sokol Dvůr Králové , třetí byl Sokol Královské Vinohrady. Družstvo cvičilo v sestavě- Jorika Kejnovská, Barbora Lichevníková, Jana Kopecká, Natálie Kalinová, Karolína Rausová, Anna Borská,Zuzana Dubová,Anna Kasáčková.Fotky - zde-http://acrogym.rajce.idnes.cz/Prebor_COS_2016/

Videa zde- https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

2015

6.12.-Přebor Oblast Východ-TGJ-Olomouc

Přeboru Oblast Východ ČOS se v neděli zúčastnila čtyři družstva Gloxi clubu.V nejmladší kategorii Malý TeamGym 0 zvítězil náš tým A ve složení Nela Krutišová, Tereza Feitová,Pavla Dvořáková,Adéla Viktorová,Lucie Motáčková,Kristýna Dušková,Andrea Dušková a Linda Vašíčková.Nejmladší tým závodu, naše družstvo B, obsadilo pátou příčku a představilo se v sestavě -Laura Janikovičová,Nikola Němcová,Adéla Zámková,Dita Pánková,Valentina Hrubá,Sofie Chromá,Eliška Voldánová a Natálie Novotná.

V kategorii Junior I. jsme braly opět zlato, o které se zasloužilo družstvo v sestavě: Monika Matějíčková,Denisa Neprašová,Alena Motáčková,Nikola Havlíková,Marie Vařbuchtová,Ester Pánková,Tereza Hrbková a Natálie Henešová.Druhé místo obsadil Sokol Opava a třetí Sokol Židenice.

I v kategorii Junior II. stál na prvním místě na stupních vítězů náš tým. O vítězství se zasloužila Jorika Kejnovská, Anna Borská,Karolína Rausová, Jana Kopecká,Barbora Lichevníková,Žaneta Stanovská, Zuzana Dubová, Monika Skoumalová,Anna Kasáčková a Natálie Kalinová.Druhé místo patřilo Sokolu Napajedla a třetí Sokolu Olomouc.

Tým Junior I. a II. si tak vybojoval postup na republikový přebor ČOS do Prahy, kde již půjde o postup na M ČR. Jako bonus k prvním místům jsme rovněž získali pobytový zájezd na dálnici D1 s šekem na adrenalinový zážitek ve formě jízdy s odtahovým vozem. :)   :) 

Videa- https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos  , fotky- http://acrogym.rajce.idnes.cz/Oblast_Vychod_Olomouc_2015/

28.11.-Župní přebor v plavání-Jihlava

Župního přeboru v plavání se za náš oddíl zúčastnilo 13 statečných holčiček. Nejlépe si vedla děvčata v kategorii žákyň II., kde mezi 25.závodnicemi Monika Matějíčková získala druhé místo a Denisa Neprašová byla třetí.Dále byla Ester Pánková jedenáctá, Alena Motáčková šestnáctá a Natálie Henešová dvacátá třetí. Mezi žákyněmi I./ celkem 17.účastnic/ byla z našich nejlepší na sedmém místě Alena Vašourková, dále byla Karolína Ryšavá devátá, Tereza Hrbková desátá, Adéla Zámková jedenáctá, Linda Vašíčková dvanáctá, Valentina Hrubá čtrnáctá a Pavla Dvořáková sedmnáctá.V kategorii žákyně III. obsadila Karolína Rausová pátou příčku mezi jedenácti závodnicemi.Fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/Zupni_prebor_v_plavani_2015/

 

 

21.11.-Přebor Malé oblasti ČOS-Brno-Židenice

Přeboru Malé oblasti ČOS v Brně se zúčastnila čtyři naše družstva. V kategorii Malý TeamGym 0 se představila dvě družstva našich nejmladších holčiček. Družstvo A v konkurenci sedmi týmů zvítězilo, družstvo B obsadilo šesté místo. Za tým A startovala Lucie Motáčková,Karolína Ryšavá,Sabina Vrbická, Linda Vašíčková,Pavla Dvořáková,Tereza Feitová,Eliška Matoušková a Adéla Viktorová. Za ,,béčko,, závodila Natálie Novotná,Eliška Voldánová,Valentina Hrubá,Dita Pánková,Adéla Zámková a Andrea a Kristýna Duškovi. 

V kategorii Junior I. získalo naše družstvo nepopulární čtvrtou příčku, když od bronzu je dělily pouhé tři desetiny bodu. Tým cvičil ve složení Monika Matějíčková,Alena Vašourková,Ester Pánková,Denisa Neprašová,Tereza Hrbková,Alena Motáčková,Natálie Henešová, Marie Vařbuchtová s náhradnicí Annou Čížkovou.

Výborně si vedla děvčata z týmu v kategorii Junior II, která zvítězila. Do závodu nastoupila v sestavě Zuzana Dubová,Jorika Kejnovská,Sára Peterková,Karolína Rausová,Monika Skoumalová,Barbora Lichevníková,Anna Kasáčková,Natálie Kalinová, Anna Borská,Jana Kopecká a náhradnice Žaneta Stanovská a Veronika Bubíková.Fotky zde-http://acrogym.rajce.idnes.cz/Mala_oblast-Brno-Zidenice_2015  a videa zde- https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

10.10.-Župní přebor v přespolním běhu-Dalešice

Naše mladší závodnice se zúčastnily župního přeboru v přespolním běhu v Dalešicích. V kategorii předškolních dětí /celkem 13 závodníků/ si nejlépe vedla Adéla Hrbková, která skončila třetí. Eliška Voldánová doběhla na šestém místě, Tereza Badalíková byla osmá a Dita Pánková desátá.

Mezi mladšími žákyněmi I. byla Anna Čížková jen o vteřinku za bronzovou medailí- na čtvrtém místě/celkem 25 startujících/ .Hned za ní obsadila Sabina Vrbická páté místo, Tereza Hrbková byla sedmá, Linda Vašíčková osmá,Tereza Feitová desátá, Nela Krutišová dvanáctá, Adéla Zámková třináctá, Karolína Ryšavá čtrnáctá, Natálie Novotná sedmnáctá, Valentina Hrubá devatenáctá,Laura Janikovičová dvacátá, Adéla Viktorová dvacátá první,Němcová Nikola dvacátá druhá, Pavla Dvořáková dvacátá třetí a Alena Vašourková dvacátá čtvrtá.

V kategorii mladších žákyň II./celkem 15 závodnic/ zvítězila naše Monika Matějíčková a jen s minimální ztrátou na třetí příčku připadla ,,bramborová ,, medaile Nikole Havlíkové. Alena Motáčková byla devátá,Natálie Henešová desátá, Marie Vařbuchtová dvanáctá a Ester Pánková čtrnáctá.Fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/zupni_prebor_v_prespolaku_2015/

Výsledky soutěže všestrannosti za rok 2015

Po ukončení všech částí župního přeboru ve všestrannosti jsou už známy celkové výsledky  / uvádíme jen ty naše závodnice,které se zúčastnily většiny částí soutěže/:

Předškoláci:/celkem 52 účastníků/-2.místo-Karolína Ryšavá, 6.místo-Adéla Zámková, 11.místo-Laura Janikovičová

Ml.žákyně I./ celkem 63 závodnic/-8.-9.místo-Marie Vařbuchtová,10místo-Ester Pánková,15.-16.místo-Alena Vašourková,17.místo-Linda Vašíčková, 18.místo-Tereza Hrbková,19.-21. místo-Kateřina Kokešová,Nela Krutišová a Karolína Musilová.

Ml.žákyně II./celkem 43 závodnic/-4.místo-Zuzana Dubová, 6.místo-Monika Matějíčková,7.místo-Denisa Neprašová,9.místo-Anna Borská,13.místo-Alena Motáčková,16.místo-Nikola Havlíková

24.8.-29.8.-Letní soustředění-Jihlava

Poslední srpnový týden už jsme se všichni kromě přípravky vrhli opět na trénování. Tréninky probíhaly každý den u nás na hale. Fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/Soustredeni_Jihlava

3.-6.8.-VT reprezentace v TeamGymu-Praha

Výcvikového tábora řeské reprezentace teamgymu v Praze se zúčastnily také tři naše zástupkyně-Jorika Kejnovská, Karolína Rausová a Jana Kopecká. Foto ze soustředění zde-http://acrogym.rajce.idnes.cz/VT_reprezentace-Praha-srpen_2015/

3.-12.7.-Soustředění-Cesenatico-Itálie

Skupina našich gymnastek a trenérů se zúčastnila letního soustředění v italském Cesenaticu. Počasí vyšlo / někdy až moc/, tréninky byly plodné a všichni si užili koupání a výlet do San Marina. Fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/Cesenatico_2015/  a videa jsou v témže albu na rajčeti, na konci za fotkami-http://acrogym.rajce.idnes.cz/Cesenatico_2015.

7.6.-Klokánek- Praha

V neděli 7.6. se naše mladší děvčata zúčastnila závodu v akrobatické gymnastice- Klokánek 2015 v Praze. Naše závodnice se všechny představily v kategorii jednotlivců ve cvičení se stálkami. V nejmladší kategorii nar. 2008 a mladší zvítězila naše Sabina Vrbická a o třetí místo se podělila Karolína Ryšavá s Karolínou Musilovou, pátá byla Linda Vašíčková, sedmá Pavla Dvořáková, osmá Lucie Motáčková a desátá Tereza Feitová. Také v kategorii nar. 2006-2007 zvítězila naše Marie Vařbuchtová. V kategorii nar.2005 a starší obsadila Alena Motáčková třetí místo, Nikola Havlíková byla čtvrtá a Monika Matějíčková pátá.Fotky zde-http://acrogym.rajce.idnes.cz/Klokanek_2015/, videa zde-https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

 

17.5.- Oddílový závod v TeamGymu-Jihlava

Opět po roce jsme uspořádali oddílový závod. V kategorii přípravka se závodilo ve dvojboji přeskok+prostná. Zvítězila zde Adélka Zámková, druhá byla Laurinka Janikovičová, třetí Valentinka Hrubá. Na čtvrtém místě se umístila Dituška Pánková, pátá byla Eliška Voldánová, šestá Hanička Kolrosová,sedmá Nikolka Němcová a osmá Barunka Mašitová. V kategorii Tria-Malý Teamgym zvítězil tým Růžičky ve složení Kateřina Kokešová, Karolína Ryšavá, Tereza Feitová a Anna Čížková. Druhé místo vybojovalo družstvo Tygři v sestavě Adéla Viktorová, Lucie Motáčková, Pavla Dvořáková a Kateřina Kounková. Třetí příčka patří týmu Barvičky, kde cvičila Tereza Hrbková, Alena Vašourková a Nela Krutišová. Čtvrtý byl tým Hvězdy ve složení Karolína Musilová,Linda Vašíčková,Terezie Traganová a Natálie Henešová.V kategorii Tria-Junior I. se utkala dvě družstva. Vyhrál tým Sněhuláci v sestavě Veronika Traganová, Monika Matějíčková, Anna Borská a Marie Vařbuchtová. Druhý byl tým Koťata, kde cvičila Zuzana Dubová, Nikola Havlíková,Ester Pánková a Alena Motáčková.I v kategorii Tria-Junior II. si to rozdala dvě družstva. Vyhrál tým Muchomůrky v sestavě Jorika Kejnovská, Veronika Bubíková, Žaneta Stanovská,Monika Skoumalová a Natálie Kalinová. Druhé místo patří týmu Rebelky ve složení Barbora Altrichterová, Barbora Lichevníková, Anna Kasáčková , Karolína Rausová a Michaela Caklová.Fotky zde-http://acrogym.rajce.idnes.cz/Oddilove_zavody_2015/ Videa zde- https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

 

16.5.-Župní přebor v atletice-Třebíč

Tradičního závodu v Třebíči se zúčastnilo 25 závodnic z našeho oddílu. V kategorii předškoláků / 37 startujících/ si nejlépe vedla Karolína Ryšavá, která obsadila třetí místo. Hned za ní na čtvrté příčce skončila Adéla Viktorová. Dále byla Nikola Němcová jedenáctá, Laura Janikovičová šestnáctá, Valentina Hrubá dvacátá šestá a Dita Pánková třicátá první.V kategorii ml.žákyně I. /36 startujících/zůstala těsně pod stupni vítězů na čtvrtém místě Anna Čížková. Další umístění - 13.Kateřina Kokešová, 15.Marie Vařbuchtová, 17.Natálie Henešová, 20.Linda Vašíčková, 21.Krutišová Nela,22.Tereza Hrbková, 23. Ester Pánková, 26.Lucie Motáčková a 28.Karolína Musilová. V kategorii ml.žákyně II. / 21 startujících/byla nejlepší z našich na pátém místě Zuzana Dubová, osmá byla Monika Matějíčková, desátá Anna Borská, čtrnáctá Nikola Havlíkován a 19. Alena Motáčková. V kategorii st. žákyně III. / 16 startujících/ byla Jana Kopecká šestá a Karolína Rausová desátá. Další medaile jsme se dočkali v kategorii st. žákyně IV. / 5 startujících/, kde bronz získala Jorika Kejnovská.Fotky zde-http://acrogym.rajce.idnes.cz/Atletika_2015/

 

9.5.-Mezinárodní mistrovství ČR v TeamGymu-Praha

Ve Sparta Aréně v Praze se o víkendu za účasti týmů z Estonska, Ruska,Rakouska, Německa a Itálie uskutečnilo mezinárodní mistrovství ČR v TeamGymu. Účast na tomto klání si během roku vybojovala i dvě naše družstva- Junior I. a Junior II. Naše mladší družstvo skončilo v konkurenci jedenácti družstev na krásném šestém místě a podalo svůj nejlepší výkon v sezóně. Tým cvičil ve složení - Zuzana Dubová, Veronika Traganová, Anna Borská, Nikola Havlíková, Monika Matějíčková,Denisa Neprašová, Ester Pánková, Alena Motáčková s náhradnicí Marií Vařbuchtovou.Družstvo Junior II. obsadilo konečnou osmou příčku a ani tento tým se za svůj výkon nemusel stydět. Dívky závodily v sestavě - Jorika Kejnovská,Žaneta Stanovská, Barbora Lichevníková, Barbora Altrichterová, Jana Kopecká, Veronika Bubíková, Karolína Rausová a Anna Kasáčková.Fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/MCR_Praha_9._5.2015/ a videa zde- https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos

 

25.4.-O pohár města Třebíče

Tradičního závodu v Třebíči se zúčastnila družstva Junior I. a Junior II. V kategorii Junior I. obsadil náš tým sedmou příčku. Zvítězilo družstvo Mor.Slavie Brno, druhá byla Chropyně a třetí Trutnov. Náš tým startoval ve složení- Denisa Neprašová, Nikola Havlíková, Anna Borská, Veronika Traganová,Marie Vařbuchtová, Alena Motáčková, Monika Matějíčková a Ester Pánková. V kategorii Junior II. skončila naše děvčata pátá. Vítězem se stal Sokol Příbram, druhá byla Lokomotiva Trutnov a třetí Mor.Slavia Brno. Za Gloxi v této kategorii cvičila Natálie Kalinová, Jorika Kejnovská, Veronika Bubíková, Karolína Rausová, Žaneta Stanovská, Jana Kopecká, Barbora Lichevníková a Barbora Altrichterová.Videa zde- https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos  , fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/O_pohar_mesta_Trebice_2015/

 

18.4.2015-župní přebor ve sportovní gymnastice a šplhu-Mor.Budějovice

Župního přeboru v SG a šplhu se zúčastnilo 22 našich závodnic. V kategorii předškoláků /celkem 16 účastnic/ si nejlépe vedla Karolína Ryšavá, která obsadila čtvrté místo, Adéla Zámková byla šestá a Laura Janikovičová devátá.V gymnastickém čtyřboji ml. žákyň I. / celkem 35 účastnic/děvčata obsadila tato místa: 4.-5.místo-Marie Vařbuchtová, 9.místo-Alena Vašourková,10.místo-Sabina Vrbická, 13.místo-Ester Pánková, 17.místo-Tereza Feitová, 19.místo-Tereza Hrbková, 21.místo-Kateřina Kokešová, 23.místo-Nela Krutišová, 25.místo-Karolína Musilová, 26.místo-Lucie Motáčková, 31.místo-Linda Vašíčková, 33.místo-Terezie Traganová. V kategorii ml. žákyň II. / celkem 14.závodnic/ si vedla výborně Monika Matějíčková, která získala bronzovou medaili, čtvrtá byla  Anna Borská, pátá Denisa Neprašová, šestá Zuzana Dubová a devátá Alena Motáčková.V soutěži ve šplhu byla nejlepší naše děvčata v kategorii st. žákyně III/ celkem 21.závodnic/, když Karolína Rausová vyhrála a Veronika Bubíková byla třetí. Také v ml. žákyních II./ celkem 22 závodnic/ vyhrála naše Denisa Neprašová, sedmá byla Alena Motáčková, třináctá Zuzana Dubová, patnáctá Anna Borská a dvacátá Monika Matějíčková.V kategorii ml. žákyně I. / celkem 36 závodnic/se naše děvčata umístila takto:13.místo-Alena Vašourková, 15.- 16.místo-Sabina Vrbická a Tereza Feitová, 17.-18.místo-Marie Vařbuchtová a Nela Krutišová, 19.místo-Kateřina Kokešová a 21.místo- Terezie Traganová.Fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/Zupni_prebor_v_SG_2015-_Moravske_Budejovice/

 

28.3.2015- Vyšehrad Open-Praha

Poslední březnový víkend se závodu v TeamGymu junior na Vyšehradě zúčastnila naše družstva Junior I. a Junior II. Krásné stříbrné medaile v konkurenci deseti týmů vybojovala naše starší děvčata ve složení- Jorika Kejnovská, Jana Kopecká, Karolína Rausová, Veronika Bubíková, Natálie Kalinová,Barbora Lichevníková, Žaneta Stanovská, Barbora Altrichterová a náhradnice Anna Kasáčková.Vítězem této kategorie se stal Sokol Příbram a třetí byl Klášterec nad Ohří.Mladší tým se nevyhnul chybičkám ve cvičení a obsadil solidní šestou příčku. Závodil v sestavě- Monika Matějíčková, Denisa Neprašová, Zuzana Dubová, Anna Borská, Veronika Traganová,Nikola Havlíková,Ester Pánková, Alena Motáčková s náhradnicí Marií Vařbuchtovou.Tuto kategorii vyhrál tým Lokomotivy Trutnov,druhý byl Gym Club REDA Praha a třetí Sokol Radotín.Videa ze závodu zde- https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos?view=0&shelf_id=2&sort=dd  a fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/Vysehrad_2015/

 

22.3.2015- Memoriál V.Straky-Praha-Vršovice

V neděli se tradičního závodu v Malém TeamGymu ve Vršovicích zúčastnila tři naše družstva a vedla si výborně. Nejmladší družstvo v kategorii 0 vybojovalo stříbrné medaile za vítězným družstvem Gym Clubu Reda Praha. Třetí skončilo družstvo TJ Tourist Říčany. Naše holčičky startovaly ve složení- Lucie Motáčková, Nela Krutišová, Pavla Dvořáková, Adéla Viktorová, Linda Vašíčková,Tereza Feitová, Karolína Musilová a náhradnice Terezie Traganová.Druhé stříbro se podařilo získat i našemu družstvu v kategorii II.A.Vítězem této kategorie se stal SK Velká Ohrada, třetí místo patřilo SK Gymsport Praha.Bedřichovské družstvo cvičilo ve složení- Denisa Neprašová, Anna Borská,Zuzana Dubová, Veronika Traganová,Monika Matějíčková a Nikola Havlíková. Čtvrté místo připadlo našemu družstvu v kategorii I.B.Zde zvítězil tým Sokola Radotín, druhý byl Sokol Hlubočepy a třetí Sokol Řeporyje. Naše děvčata se představila ve složení- Ester Pánková, Alena Motáčková, Marie Vařbuchtová, Lucie Prokůpková,Sabina Vrbická, Karolína Ryšavá, Alena Vašourková a Kateřina Kokešová.Videa ze závodu zde- https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos  a fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/Vrsovice_2015/

 

 yesNa základě testování do reprezentace ČR v TeamGymu se do reprezentačního juniorského týmu dostala tři naše děvčata- kromě již stávající reprezentantky Joriky Kejnovské, je to nově i Jana Kopecká a Karolína Rausová!! Děvčatům moc a moc gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v přípravě na ME ve Slovinsku.smiley

7.-8.1.2015-Testování do reprezentace-Praha

O víkendu se Veronika Bubíková,Karolína Rausová , Jana Kopecká a stávající členka reprezentace Jorika Kejnovská  zúčastnily testování reprezentace v Praze. Výsledky testů budou známy později. Děvčata posilovala, skákala na trampolíně i na tumblu, podstoupila testy všeobecné připravenosti i doskokové a rotační přípravy.Fotky  zde - http://acrogym.rajce.idnes.cz/Testovani-Praha_2015/

 

24.1.2015-Přebor ČOS v TGJ-Praha

smileywinkNa Přeboru ČOS v Praze v Tyršově domě se představila dvě naše družstva. V kategorii Junior I. obsadil náš tým báječné třetí místo a tím pádem vybojoval postup na mistrovství ČR. Zvítězil Sokol Řeporyje a druhý byl Sokol Radotín. Naše děvčata cvičila ve složení- Monika Matějíčková, Veronika Traganová, Nikola Havlíková, Denisa Neprašová, Anna Borská,Zuzana Dubová,Ester Pánková a náhradnice Marie Vařbuchtová.V kategorii Junior II. patřilo našemu týmu opět třetí místo a postup na M ČR, které se uskuteční v květnu v Praze.V této kategorii vyhrál Sokol Dvůr Králové a druhý byl chlapecký tým Sokola Příbram.Naše dívky se představily ve složení- Jorika Kejnovská, Barbora Altrichterová, Žaneta Stanovská, Barbora Lichevníková,Karolína Rausová, Veronika Bubíková, Anna Kasáčková, Jana Kopecká a náhradnice Natálie Kalinová.Videa ze závodu zde- https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos?shelf_id=2&sort=dd&view=0  a fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/Prebor_COS-Praha_2015/

 

2014

7.12.2014- Oblast Východ v TGJ-Olomouc

Oblastní přebor v Olomouci pro nás skončil opět medailovou nadílkou. V kategorii Malý TeamGym 0 zvítězil náš tým A a třetí místo obsadil náš tým B. Mezi ně se na druhou pozici vklínil Sokol Napajedla. Za ,,Áčko,,startovala Karolína Ryšavá,Sabina Vrbická, Tereza Hrbková, Alena Vašourková,Lucie Prokůpková a Marie Vařbuchtová. V ,,Béčku,, se představila Linda Vašíčková, Kateřina Kokešová, Pavla Dvořáková,Adéla Viktorová,Kateřina Kounková a Nela Krutišová.V kategorii Junior I. vybojovala děvčata cenné druhé místo a tím pádem i postup na republikový přebor ČOS do Prahy. První byl v této kategorii tým Sokola Opava a třetí Sokol Napajedla. Děvčata závodila ve složení- Anna Borská,Alena Motáčková,Ester Pánková,Denisa Neprašová, Monika Matějíčková,Nikola Havlíková, Veronika Traganová a Zuzana Dubová.Naše nejstarší závodnice v kategorii Junior II. zvítězily před Sokolem Olomouc a Sokolem Vyškov. Na vítězství se podílela Jorika Kejnovská, Žaneta Stanovská, Karolína Rausová, Barbora Lichevníková, Veronika Bubíková, Anna Kasáčková, Jana Kopecká, Barbora Altrichterová s náhradnicemi Sabinou Cingelovou a Natálií Kalinovou.Tento tým si rovněž vybojoval postup na přebor do Prahy.Fotky zde-http://acrogym.rajce.idnes.cz/Oblast_Vychod-Olomouc_2014/a videa  zde-https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos?view=57&flow=grid

22.11.2014-Malá oblast v TGJ-Brno-Židenice

V sobotu se Malé oblasti v Brně -Židenicích zúčastnila čtyři naše teamgymová družstva.Všechna družstva si z tohoto závodu odvezla medaile. V kategorii Malý Teamgym 0 zvítězilo naše družstvo A ve složení - Karolína Ryšavá,Sabina Vrbická,Marie Vařbuchtová,Lucie Prokůpková,Alena Vašourková a Tereza Hrbková.Druhé bylo družstvo ze Svitav a třetí místo překvapivě obsadilo naše družstvo B, ve kterém cvičila Linda Vašíčková, Pavla Dvořáková,Karolína Musilová, Anna Chlupáčková,Lucie Motáčková,Kateřina Kounková a Kateřina Kokešová.V kategorii Junior I. brala naše děvčata bronzové medaile. První byla TJ Chropyně,druhé Svitavy. Náš tým závodil ve složení- Denisa Neprašová, Veronika Traganová, Monika Matějíčková, Anna Borská,Zuzana Dubová,Ester Pánková,Alena Motáčková , Nikola Havlíková a náhradnice Nicol Minaříková. V kategorii Junior II. náš tým vyhrál a na vítězství se podílela Jorika Kejnovská, Barbora Altrichterová,Tereza Prokopová,Barbora Lichevníková,Aneta Kourková, Jana Kopecká,Žaneta Stanovská, Anna Kasáčková a náhradnice byla Karolína Rausová a Veronika Bubíková. Fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/Mala_oblast_Brno-Zidenice_2014/ Videa zde- https://www.youtube.com/user/hopsaklub/videos?shelf_id=2&view=0&sort=dd

18.11.2014- Župní přebor v plavání-Jihlava

V sobotu se 15 našich děvčat zúčastnilo tradičního župního přeboru v plavání. Nejlépe si v kategorii mladších žákyň I. / celkem 20 závodnic/ vedla Ester Pánková, která obsadila druhé místo.Alena Vašourková skončila šestá, Kateřina Kokešová devátá, Linda Vašíčková byla dvanáctá a Tereza Hrbková dvacátá. Linda s Kateřinou byly nejmladší účastnice celého závodu, jediné dvě ročník nar. 2008. V kategorii ml.žákyně II. / celkem 23 závodnic/obsadila Denisa Neprašová čtvrté místo a jen o jednu desetinu jí utekla medaile. Zuzana Dubová byla sedmá, Monika Matějíčková devátá, Anna Borská dvanáctá,Nikola Havlíková dvacátá a Alena Motáčková dvacátá třetí.Ve starších žákyních III./ celkem 19.závodnic/ byla Natálie Kalinová pátá, Michaela Caklová devátá a Monika Skoumalová čtrnáctá.Ve starších žákyních IV. / celkem sedm závodnic/ byla Barbora Lichevníková čtvrtá.

Mistrovství Evropy v TeamGymu-Reykjavík-Island 

 neděli 12.října 2014 odcestovala výprava české juniorské a seniorské reprezentace v TeamGymu na Mistrovství Evropy na Island. Členkou juniorského týmu byla i naše závodnice Jorika Kejnovská. Než si mohla začít balit kufry na tuto velkou sportovní akci, musela projít testováním gymnastek z celé ČR a poté celý vybraný tým trénoval od července 2013 až doposud na víkendových i týdenních soustředěních. Juniorský reprezentační tým skončil na krásném 7.místě.Finále uteklo o malilinkatý kousek,ale to,co holky předvedly bylo super. České seniorky skončily na desáté příčce. 

Bližší info najdete na http://www.teamgym2014.is/    nebo na facebooku  https://www.facebook.com/TeamGym2014?fref=ts

 

Na fotce naše Jorika v akci na ME.Odkaz na videa juniorského týmu z ME / přes počítač, ale aspoň něco/- https://www.youtube.com/watch?v=TAqVenXXh4k&index=1&list=UU8j4T2GGcGYTfi0WtBqndYQ

  

 11.10.2014-župní přebor v přespolním běhu-Dalešice

V počtu 19.závodnic jsme se zúčastnily tradičního přespolního běhu v Dalešicích. Letos se nám nad očekávání dařilo posbírat nějaké ty medaile.V předškolácích byla Karolína Ryšavá třetí.V mladších žákyních I. si bronzovou medaili odvezla Kateřina Kounková. Linda Vašíčková byla devátá, Ester Pánková desátá, Marie Vařbuchtová jedenáctá, Tereza Hrbková dvanáctá, Alena Vašourková patnáctá,Pavla Dvořáková šestnáctá a Karolína Musilová sedmnáctá.

Mezi mladšími žákyněmi II. vyhrála Zuzana Dubová, Monika Matějíčková byla pátá, Anna Borská dvanáctá, Veronika Traganová čtrnáctá, Nikola Havlíková šestnáctá, Alena Motáčková osmnáctá a Nicol Minaříková devatenáctá.V kategorii starších žákyň III. jsme opět brali bronz díky Monice Skoumalové. Natálie Kalinová byla devátá.V kategorii starší žákyně IV. skončila Barbora Lichevníková na pátém místě a Aneta Kourková byla sedmá.

Zároveň si zde převzaly poháry za uplynulý ročník soutěže všestrannosti Linda Vašíčková / I.místo v předškolácích/ a Monika Matějíčková / 3.místo v žákyních I./

Výsledky župního přeboru ve všestrannosti za rok 2014

Tak tu máme po roce opět celkové výsledky župního přeboru ve všestrannosti / plavání, atletika, gymnastika, šplh, přespolní běh/ a naše gloxinky si vedly letos takto:

Předškoláci/celkem 47 účastníků/:

1.místo- Vašíčková Linda, 4.místo-Ryšavá Karolína, 6.místo-Feitová Tereza,7.místo-Chlupáčková Anna, 10.místo-Motáčková Lucie, 12.místo-Krutišová Nela, 13.místo-Musilová Karolína, 19.místo- Vrbická Sabina, 27.místo-Viktorová Adéla, 35.místo-Dubová Linda, 36.místo-Musilová Lucie

Žákyně I./celkem 53 účastnic/:

3.místo-Matějíčková Monika, 8.místo-Havlíková Nikola, 10.místo-Motáčková Alena, 13.místo-Vařbuchtová Marie, 15.místo-Pánková Ester,18.místo-Vašourková Alena, 19.místo-Prokůpková Lucie,23.místo-Neprašová Denisa, 37.místo-Hrbková Tereza

Žákyně II/celkem 38 účastnic/:

9.Traganová Veronika,11.místo-Michaela Caklová, 19.-38.místo-Skoumalová Monika, Dubová Zuzana, Rausová Karolína, Borská Anna

Žákyně III./celkem29 účastnic/:

4.místo-Kejnovská Jorika, 8.místo-Lichevníková Barbora, 10.místo-Jana Kopecká, 12.místo-Kourková Aneta, 16.místo-Bubíková Veronika, 17.místo-Kalinová Natálie

Žákyně IV/celkem 23 závodnic/:

11.místo-Altrichterová Barbora, 14.místo-Stanovská Žaneta

 

Fotky z našeho soustředění - http://acrogym.rajce.idnes.cz/Soustredeni_Ceske_Budejovice_2014/ 

 

Od 21.7. do 27.7. se v naší hale na Bedřichově uskutečnilo kondiční soustředění české reprezentace v TeamGymu- video z přípravy na říjnové ME - https://www.facebook.com/settings#!/photo.php?v=10154432772595191       a fotky zde- http://acrogym.rajce.idnes.cz/Kondicni_soustredeni_reprezentace_TeamGymu_u_nas_2014/

Nejvíce se nám dařilo v kategorii předškoláků, kde zvítězila Sabina Vrbická před Karolínou Ryšavou a Lindou Vašíčkovou. Tereza Feitová skončila na čtvrtém místě, Lucie Motáčková byla šestá, Anna Chlupáčková sedmá, Adéla Viktorová třináctá,Nela Krutišová čtrnáctá a Karolína Musilová patnáctá.

V kategorii ml.žákyň I. skončila jen těsným rozdílem Monika Matějíčková čtvrtá z celkem 33 závodnic. Alena Motáčková byla osmá, Marie Vařbuchtová dvanáctá, Ester Pánková sedmnáctá,Alena Vašourková devatenáctá,Nikola Havlíková 22.,Sabina Horáková 25.

Mezi ml. žákyněmi II. skončila Veronika Traganová osmá z 22.účastnic a Michaela Caklová byla třináctá.

Ve šplhu byla mezi ml.žákyněmi I. nejlepší z našich Alena Motáčková na devátém místě, Nikola Havlíková byla 17.,Sabina Horáková 18.,Alena Vašourková dvacátá, Marie Vařbuchtová 23. a Ester Pánková 25.

V ml.žákyních II. byla ve šplhu Veronika Traganová třináctá a Michaela Caklová 18.

30.3.-Memoriál V.Straky-VršoviceGym-Praha

Na soutěž v Malém TeamGymu odjelo naše družstvo nejmenších v kategorii 0 a mladších děvčat v kategorii II.A. Nejmenší holčičky obsadily čtvrté místo a nebýt chyby na akrobacii v první sérii určitě by měly medaile. Zvítětilo družstvo Sokola Řeporyje před Gym clubem Reda a Lokomotivou Trutnov. Naše družstvo startovalo ve složení- Darina Gabčová, Marie Vařbuchtová,Tereza Feitová, Sabina Horáková, Sabina Vrbická,Tereza Hrbková a Linda Vašíčková.

Dívky v kategorii II.A obsadily páté místo. Zvítězil Sokol Písek,druhý byl Sokol Radotín a třetí SK Gymsport Praha.Naše děvčata cvičila v sestavě- Monika Skoumalová, Veronika Traganová, Denisa Neprašová,Michaela Caklová,Anna Borská a Natálie Vlčková.

29.3.-Pohár města Třebíče

Na tradiční závody v sousedním městě tentokrát vyrazil pouze tým do 16.let a v silné konkurenci obsadil deváté místo.Tým cvičil v sestavě-Karolína Rausová, Žaneta Stanovská, Jorika Kejnovská, Tereza Prokopová, Nikola Beranová, Veronika Bubíková,Barbora Altrichterová, Barbora Lichevníková.

23.3.-Vyšehrad Open-Praha

Na tradičním závodě Vyšehrad Open v Praze se představila dvě naše družstva. V kategorii Junior I. obsadila děvčata osmou příčku ve složení: Monika Matějíčková,Monika Skoumalová, Denisa Neprašová,Zuzana Dubová, Anna Borská, Michaela Caklová, Natálie Vlčková a Veronika Traganová. V této kategorii zvítězil Gym Club Reda před Sokolem Řeporyje a Gymsportem Praha.

V kategorii Junior II. skončil náš tým na pátém místě a představila se tu Nikola Beranová, Barbora Altrichterová, Jorika Kejnovská, Tereza Prokopová, Veronika Bubíková, Karolína Rausová, Barbora Lichevníková,Jana Kopecká s náhradnicemi Annou Kasáčkovou a Anetou Kourkovou.Vítězem byl tým Sokola Příbram, druhý byl Sokol Dvůr Králové a třetí Flik-flak Plzeň.

20.3.-Anketa Sportovec Jihlavska 2013

Ve čtvrtek 20.3. byly v DKO Jihlava vyhlášeny výsledky ankety Sportovec Jihlavska za rok 2013. V anketě DDM v kategorii kolektiv do 15.let zvítězilo naše družstvo Junior II. a mezi jednotlivci se Jorika Kejnovská dostala mezi finálovou pětku. Zároveň jsme měli na této akci i vystoupení-

https://www.youtube.com/watch?v=sgfI0wFmq40

25.1.- Republikový přebor ČOS -Praha

Družstvo v kategorii Junior II. / do 16.let/ vybojovalo na přeboru bronzové medaile a tím i postup na M ČR. První byl Sokol Královské Vinohrady a druhý Sokol Dvůr Králové. Tým startoval ve složení- Nikola Beranová, Tereza Prokopová, Barbora Altrichterová,Žaneta Stanovská, Jorika Kejnovská, Barbora Lichevníková,Jana Kopecká, Veronika Bubíková ,Karolína Rausová a Anna Kasáčková.

Družstvo v kategorii Junior I. /do 11.let/ obsadilo šesté místo a cvičilo v sestavě- Natálie Vlčková, Michaela Caklová, Monika Skoumalová, Veronika Traganová, Zuzana Dubová, Denisa Neprašová, Monika Matějíčková, Anna Borská a náhradnice Ester Pánková a Nikola Havlíková.

-------------------------------------------

 

2013

7.12.-Oblast Východ ČOS-Olomouc

Oblastního přeboru v Olomouci se zúčastnila tři naše družstva. Tým Junior II. ve své kategorii zvítězil, druhý byl Sokol Olomouc a třetí Sokol Chválkovice. Děvčata startovala ve složení- Jorika Kejnovská, Veronika Bubíková, Tereza Prokopová, Barbora Lichevníková, Nikola Beranová, Barbora Altrichterová, Jana Kopecká, Karolína Rausová, Žaneta Stanovská a Anna Kasáčková.Družstvo Junior II. vybojovalo třetí příčku. V této kategorii vyhtál Sokol Napajedla a druhý byl Sokol Olomouc. Družstvo Junior I. i Junior II. si tímto vybojovalo postup na republikový přebor ČOS , který bude v lednu v Praze.Zde již oba týmy budou bojovat o postup na mistrovství ČR. Navíc si zlaté medaile odnesla i naše nejmenší děvčátka v kategorii Malý TeamGym 0. Za toto družstvo si zazávodila Ester Pánková, Darina Gabčová,Alena Motáčková, Alena Vašourková, Sabina Horáková, Daniela Janochová,Viktoria Vídenská,Linda Vašíčková a Marie Vařbuchtová.

30.11.-Bayern Open-Fürth-Německo

Naše družstvo Junior II. se poslední listopadový den zúčastnilo závodu TeamGymů v německém Fürthu a odvezlo si pohár za druhé místo, když se na stupně vítězů vklínilo mezi dvě německá družstva. Na Bayern Open si zacvičila Anna Kasáčková,Karolína Rausová, Veronika Bubíková, Jorika Kejnovská, Barbora Altrichterová,Tereza Prokopová, Nikola Beranová, Jana Kopecká, náhradnice byla Žaneta Stanovská.

30.11.2013-Župní přebor v plavání-Jihlava

Dvanáct zástupců z oddílu se zúčastnilo župního přeboru v plavání. V kategorii ml.žákyně I. vybojovala stříbrnou medaili Denisa Neprašová. Těsně pod stupni vítězů, na čtvrtém místě, skončila Monika Matějíčková. Nikola Havlíková byla sedmá, Ester Pánková osmá, Sabina Horáková jedenáctá, Alena Motáčková dvanáctá a Lucie Prokůpková čtrnáctá. Celkem v této kategorii startovalo 22 závodnic.V kategorii ml. žákyně II. skončila Michaela Caklová sedmá a Zuzana Dubová devátá z celkem 18.účastnic. V kategorii st. žákyně III. startovala Barbora Lichevníková a Natálie Kalinová a obsadily páté a šesté místo ze 17. zúčastněných.

23.11.-Malá oblast ČOS-Brno-Židenice

Svého prvního závodu se zúčastnilo naše nejmenší družstvo v kategorii Malý teamgym 0 a hned si odvezlo stříbrné medaile. Holčičky startovaly ve složení: Lucie Prokůpková, Viktoria Vídenská, Daniela Janochová, Alena Motáčková,Alena Vašourková, Linda Vašíčková, Sabina Vrbická, Sabina Horáková a Marie Vařbuchtová. V kategorii Junior I. obsadilo naše družstvo čtvrté místo a děvčata se představila ve složení- Nikola Havlíková, Natálie Vlčková, Zuzana Dubová, Michaela Caklová, Denisa Neprašová, Veronika Traganová, Monika Matějíčková, Monika Skoumalová a náhradnice Ester Pánková.Bronzové medaile si z Brna přivezl tým kategorie Junior II. ve složení- Jorika Kejnovská, Nikola Beranová, Tereza Prokopová, Barbora Altrichterová, Anna Kasáčková, Veronika Bubíková, Žaneta Stanovská, Karolína Rausová, náhradnice Aneta Kourková a Jana Kopecká.

 

17.11.-Pohár ČASPV 2013-Brno

V neděli jsme se zúčastnily kvalitně obsazeného závodu v Brně. Tentokrát se našim družstvům tolik nedařilo a v kategorii I. obsadila děvčata devátou příčku, v kategorii Junior II. osmou. ,,Jedničky,, startovaly ve složení- Veronika Traganová, Monika Skoumalová, Monika Matějíčková, Denisa Neprašová,Natálie Vlčková,Michaela Caklová,Zuzana Dubová,Anna Borská, náhradnice Ester Pánková a Nikola Havlíková. Ve ,,dvojkách,, startovala Barbora Altrichterová, Aneta Kourková, Jorika Kejnovská, Tereza Prokopová, Jana Kopecká, Karolína Rausová,Anna Kasáčková a Nikola Beranová. 

 

2.11.-Plzeňský pohár

Plzeňského poháru se zúčastnilo družstvo do 16.let ve složení- Nikola Beranová, Tereza Prokopová, Sabina Cingelová, Žaneta Stanovská, Jana Kopecká,Veronika Bubíková, Karolína Rausová a Anna Kasáčková a obsadilo čtvrté místo. První příčka patřila Sokolu Příbram, druhé byly Královské Vinohrady a třetí Sokol Řeporyje.

13.10.2013-Příbramský pohár

O víkendu se naše družstvo Junior II. zúčastnilo Příbramského poháru v teamgymu. Při svém prvním startu v nové sezóně obsadilo páté místo. První byl tým Sokola Příbram, druhý byl Trutnov a na třetím místě se umístil Sokol Královské Vinohrady.Náš omlazený tým startoval ve složení Žaneta Stanovská, Veronika Bubíková, Karolína Rausová, Jorika Kejnovská, Barbora Altrichterová,Radka Jiroušková, Nikola Beranová a Tereza Prokopová.

28.9.2013-Župní přebor v přespolním běhu-Dalešice

Výsledky: Předškoláci-1.Linda Vašíčková, 8.Anna Chlupáčková,11.Karolína Ryšavá, Ml.žákyně I.-6.místo-Monika Matějíčková,8.Nikola Havlíková,13.Marie Vařbuchtová,17.Lucie Prokůpková,18.Tereza Hrbková,19.Lucie Šlechtická,20.Sabina Horáková,21.Alena Vašourková,Ml.žákyně II.-8.Monika Skoumalová,10.Zuzana Dubová,11.Natálie Vlčková,14.Anna Borská,16.Karolína Rausová,17.Veronika Traganová,19.Michaela Caklová, St.žákyně III.-2.Jana Kopecká, 4.Veronika Bubíková,6.Jorika Kejnovská, St.žákyně IV.-7.Žaneta Stanovská.

 

Výsledky župního přeboru ve všestrannosti za sezónu 2012/2013

Do celkového hodnocení se započítávají výsledky župních přeborů v atletice, gymnastice,šplhu,plavání a přespolního běhu.

V kategorii předškoláků obsadila Alena Vašourková šesté místo, Lucie Prokůpková sedmé, Olga Palánová osmé, Linda Vašíčková desáté a Sabina Vrbická jedenácté místo.

Kategorie žákyně I.- 5.místo Jaroslava Nováková,6. místo Zuzana Dubová,8.místo-Monika Matějíčková, 10.místo-Veronika Traganová,14.místo Ester Pánková,16.místo-Marie Vařbuchtová.

Kategorie žákyně II.-2.místo Jana Kopecká,5.místo-Veronika Bubíková,8.místo-Karolína Rausová,9.místo-Monika Skoumalová,15.místo-Natálie Vlčková,17.místo-Michaela Caklová

Kategorie žákyně III.- 2.místo-Jorika Kejnovská,8.místo-Barbora Lichevníková

 

5.6.-Brněnský pohár v TGJ-Brno

Posledního závodu před letními prázdninami se zúčastnila dvě naše družstva. V kategorii Junior I.obsadila děvčata po pěkném výkonu nakonec stejně jako loni páté místo. Tým se představil ve složení- Jana Kopecká, Veronika Bubíková, Karolína Rausová, Anna Kasáčková, Michaela Caklová, Natálie Vlčková a Zuzana Dubová.

V kategorii Junior II. se na start postavilo oslabené družstvo / zranění, nemoc/ a nakonec dívky skončily na šesté příčce. Závodu se zúčastnila Radka Jiroušková, Petra Munduchová, Tereza Prokopová, Žaneta Stanovská, Barbora Lichevníková, Barbora Altrichterová a Nikola Cingelová.

11.5.-Celkové výsledky župního přeboru všestrannosti za rok 2012

Za loňský rok byly vyhlášeny celkové výsledky soutěže všestrannosti/ atletika, přespolní běh, plavání, gymnastika, šplh/:

Předškoláci- 3.-Gabriela Provazníková, 8.-Ester Pánková, 20.- Marie Vařbuchtová, 21.-Barbora Žatečková,23.- Veronika Hausvaterová

Ml.žákyně I.- 9.-Michaela Caklová, 10.-Natálie Vlčková, 14.-Jaroslava Nováková, 19.-Zuzana Dubová, 21.-Eliška Musilová,23.-Terezie Šustrová, 24.-Markéta Ohnútová, 26.-Anna Borská, 35.-Amálie Hausvaterová, 39.-Veronika Traganová, 44.- Karolína Rausová, 45.-Anna Kasáčková

Ml. žákyně II.- 1.Jorika Kejnovská, 3.-Barbora Lichevníková, 4.- Veronika Bubíková, 6. Sabina Cingelová

St. žákyně III.-24.-Žaneta Stanovská

11.5.-Župní přebor v atletice- Třebíč

Výsledky župního přeboru:

Předškoláci-6.-Lucie Prokůpková,12.-Olga Palánová, 13.-14.-Linda Vašíčková,15.-Sabina Vrbická, 16.-Alena Vašourková,18.-Karolína Musilová, 20. -Karolína Ryšavá

Ml.žákyně I.-6.-Zuzana Dubová, 12.-Monika Matějíčková, 14.-Jaroslava Nováková, 16.-Anna Borská, 30.-Ester Pánková, 31.-Marie Vařbuchtová

Ml.žákyně II.-3.-Jana Kopecká, 9.-Veronika Bubíková, 11.-Karolína Rausová, 18.-Michaela Caklová

St.žákyně III.-5.-Jorika Kejnovská, 8.-Barbora Lichevníková

28.4.-Mezinárodní mistrovství ČR v TeamGymu- Ostrava

Na mezinárodním mistrovství ČR v TeamGymu obsadilo naše družstvo nádherné čtvrté místo v kategorii Junior I. Z vítězství v této kategorii se radoval ruský tým Kaskad-Novomoskovsk, druhá byla Lokomotiva Trutnov a třetí Sokol Řeporyje. Naše holky nastoupily ve složení Jana Kopecká, Veronika Bubíková,Natálie Vlčková, Zuzana Dubová,Michaela Caklová, Anna Kasáčková a Karolína Rausová.

V kategorii Junior II. obhájil náš tým pěknou loňskou pátou příčku. Zvítězil Sokol Příbram, druhá byla Lokomotiva Trutnov a třetí Sokol Královské Vinohrady.Bedřichovská děvčata se představila ve složení- Radka Jiroušková, Petra Munduchová, Jorika Kejnovská, Nikola Beranová, Tereza Prokopová,Žaneta Stanovská, Barbora Altrichterová a Barbora Lichevníková.

21.4.-Klokánek-Praha

V neděli jsme se v Praze zúčastnili přátelského utkání v akrobatické gymnastice s TJ Bohemians Praha.Obsadili jsme tentokrát jenom kategorie jednotlivců a děvčatům se podařilo zacvičit pěkné sestavičky.

V kategorii jednotlivců bez stálek zvítězila Jana Kopecká, druhá byla Natálie Vlčková a třetí Michaela Caklová. Na čtvrtém až sedmém místě se za sebou seřadily Monika Skoumalová,Jaroslava Nováková, Denisa Neprašová a Marie Vařbuchtová.

V kategorii jednotlivců ve cvičení se stálkami mladší vyhrála Eliška Musilová před Zuzanou Dubovou a Monikou Matějíčkovou.

V kategorii jednotlivců ve cvičení se stálkami starší byla první Anna Kasáčková a třetí Veronika Bubíková.

13.4.-Župní přebor ve sportovní gymnastice- Třebíč

Letošního župního přeboru se zúčastnilo 18 našich závodnic, převážně v mladších kategoriích.V kategorii předškoláků obsadila krásné druhé místo Alena Vašourková a třetí byla Olga Palánová. Linda Vašíčková skončila šestá, Lucie Prokůpková sedmá a Sabina Vrbická osmá.

Mezi mladšími žákyněmi I. si nejlépe vedla Zuzana Dubová, která vybojovala bronzovou medaili. Monika Matějíčková obsadila páté místo, Jaroslava Nováková sedmé, Veronika Traganová deváté místo. Dále byla Ester Pánková dvanáctá a Marie Vařbuchtová šestnáctá.

V mladších žákyních II. získala bronzovou medaili Veronika Bubíková, čtvrtá byla Jana Kopecká, pátá Karolína Rausová, šestá Anna Kasáčková, desátá Natálie Vlčková, patnáctá Monika Skoumalová a dvacátá Michaela Caklová.

Jediná naše zástupkyně ve starších žákyních III.- Jorika Kejnovská- v této kategorii zvítězila.

V soutěži ve šplhu přidala zlato ještě Veronika Bubíková a stříbro Karolína Rausová v ml. žákyních II. a stříbro Jorika Kejnovská ve st. žákyních III. 

Dále v ml. žákyních I. byla Jaroslava Nováková šestá, Veronika Traganová jedenáctá, Monika Matějíčková třináctá a Zuzana Dubová sedmnáctá.Mezi ml. žákyněmi II. se ve šplhu umístila Anna Kasáčková na pátém místě, Natálie Vlčková na sedmém, Jana Kopecká na třináctém,Michaela Caklová na 22. a Monika Skoumalová na 27.místě.

 

24.3.-Memoriál V.Straky-MTG-Praha-Vršovice

Tradičního Memoriálu se zúčastnilo jedno družstvo v kategorii do 9.let a dvě družstva v kategorii do 16.let.Nejlépe si tentokrát vedla nejmladší děvčata, která v kategorii B vyhrála před týmem GYM Clubu Reda Praha a Sokolem Řeporyje. V závodě se představila Eliška Musilová, Veronika Traganová, Anna Borská, Zuzana Dubová,Ester Pánková,Jaroslava Nováková a Monika Matějíčková.

V kategorii do 16.let startovalo družstvo A složené z našich ,,Shreků,, a družstvo B zkombinované ze Shreků a družstva do 11.let. Družstvo A obsadilo bramborovou příčku a družstvo B šesté místo. Áčko startovalo ve složení Jorika Kejnovská, Žaneta Stanovská, Barbora Altrichterová, Tereza Prokopová, Nikola Beranová a Gabriela Ondráková. V béčku cvičila Marie Tarasová, Aneta Kourková, Karolína Rausová, Veronika Bubíková, Jana Kopecká,Michaela Caklová a Natálie Vlčková.V této kategorii obsadil 1.-2.místo SK Velká Ohrada spolu se Sokolem Písek, třetí byl GYM Club Reda Praha.

 

17.3.-Testování do reprezentačních družstev -Třebíč

Sedm našich statečných se zúčastnilo testování do reprezentačních týmů ČR v TeamGymu. testů se zúčastnila Radka Jiroušková, Petra Munduchová, Jorika Kejnovská, Nikola Beranová, Tereza Prokopová, Žaneta Stanovská a Barbora Altrichterová. Výsledky se dozvíme v dubnu- po druhém testování v Liberci.

16.3.-Pohár města Třebíče v TGJ

V sobotu se dva naše týmy zúčastnily závodu teamgymů v Třebíči. V kvalitně obsazeném závodě se podařilo oběma družstvům vybojovat cenné třetí příčky.V kategorii Junior I./ do 11.let/ zvítězil Trutnov před týmem ze Svitav a našimi děvčaty, která startovala ve složení Michaela Caklová, Zuzana Dubová, Natálie Vlčková,Veronika Bubíková,Jana Kopecká a Karolína Rausová.V kategorii Junior II./ do 16.let/ vyhrál také Trutnov, druhá byla Mor.Slavia Brno a třetí náš tým , ve kterém se představila Radka Jiroušková, Nikola Beranová, Jorika Kejnovská, Petra Munduchová,Tereza Prokopová,Barbora Altrichterová, Žaneta Stanovská a Barbora Lichevníková.

16.2.- Klokan Cup-Praha

Tradičního mezinárodního závodu v akrobatické gymnastice mezi ČR a Německem se zúčastnila i naše trojice Radka Jiroušková, Petra Munduchová a Jorika Kejnovská. Děvčata obsadila pěkné třetí místo v žákovské kategorii. První i druhé místo patřilo německým závodníkům.

26.1.- Přebor ČOS v TGJ-Praha

Republikového přeboru ČOS v Praze se zúčastnilo družstvo žákyň v kategorii do 16.let a do 11.let.

Starší tým vybojoval cenné druhé místo za Sokolem Královské Vinohrady a vybojoval si tak opět účast na mistrovství ČR, které se uskuteční v dubnu v Ostravě.Děvčata cvičila ve složení- Jorika Kejnovská, Radka Jiroušková, Petra Munduchová, Gabriela Ondráková, Tereza Prokopová, Nikola Beranová, Žaneta Stanovská,Barbora Altrichterová, Barbora Lichevníková a náhradnice Marie Tarasová.

Družstvo do 11.let obsadilo nevděčnou čtvrtou příčku, když mělo stejný bodový součet jako družstvo na třetím místě. V tom případě však rozhoduje to, kdo měl vyšší některou známku v jednotlivé disciplíně a tu k naší smůle měl Sokol Dvůr Králové. Děvčata však podala hezký výkon a zaslouží si pochvalu. Tým startoval ve složení- Jana Kopecká, Veronika Bubíková, Sabina Cingelová, Anna Kasáčková, Michaela Caklová,Natálie Vlčková,Karolína Rausová a Zuzana Dubová.

 

 

8.12.-Oblast Východ v TGJ-Olomouc

Tři družstva Gloxi clubu bojovala o víkendu o postup na republikový přebor ČOS na oblastním přeboru v Olomouci. V kategorii Junior I. / do 11.let/ zvítězilo naše družstvo A před Sokolem Luleč a Sokolem Židenice. Mladičké družstvo B obsadilo šestou příčku. Tým A startoval ve složení- Adéla Hodková, Veronika Bubíková, Jana Kopecká, Karolína Rausová, Natálie Vlčková, Michaela Caklová, Anna Kasáčková a Zuzana Dubová.Za tým B cvičila Anna Borská, Ester Pánková, Gabriela Provazníková, Monika Matějíčková, Veronika Traganová, Terezie Šustrová, Markéta Ohnútová, Amálie Hausvaterová,Jaroslava Nováková,Eliška Musilová a náhradnice Monika Skoumalová. V kategorii Junior II. /do 16.let/ s přehledem zvítězilo opět naše družstvo, druhý byl Sokol Olomouc a třetí Sokol Chválkovice.Naše dívky se na start postavily v této sestavě- Radka Jiroušková, Petra Munduchová, Nikola Beranová, Nikola Cingelová, Gabriela Ondráková, Tereza Prokopová,Barbora Altrichterová, Barbora Lichevníková a náhradnice Sabina Cingelová.

Družstvo Junior I. A i družstvo v Junioru II. si svým vítězstvím zajistilo postup na republikový přebor ČOS, který se bude konat v lednu v Praze. Zde se již bude bojovat o postup na mistrovství ČR.

  2.12.- Bayern Open v TGJ-Fürth-Německo

První prosincový víkend vyrazil náš teamgymový tým do 16.let na mezinárodní závod do německého Fürthu. V konkurenci 9.klubů obsadila naše děvčata pěkné čtvrté místo. V zasněženém Německu se na start postavila Radka Jiroušková,Nikola Cingelová, Nikola Beranová, Gabriela Ondráková, Barbora Altrichterová, Barbora Lichevníková, Petra Munduchová, Žaneta Stanovská,Jorika Kejnovská a Tereza Prokopová.

24.11.- Fradi cup- Budapešť-Maďarsko

Mezinárodního závodu v akrobatické gymnastice se v Budapešti zúčastnila naše akrobatická trojice Nikola Cingelová, Radka Jiroušková a Adéla Hodková  spolu s trenérkou Petrou Filsakovou. Naše děvčata obsadila ve své kategorii čtvrtou příčku.

24.11.-župní přebor v plavání-Jihlava

Tradičního plaveckého přeboru se zúčastnilo 13 našich statečných. Nejlépe si vedla v kategorii žákyně I. Markéta Ohnútová, která obsadila 3.místo. V této kategorii byla dále Jaroslava Nováková desátá, Ester Pánková jedenáctá a Gabriela Provazníková čtrnáctá. V nejpočetněji obsazené kategorii žákyň II./ 30 závodnic/ byla Jana Kopecká čtrnáctá, Veronika Bubíková 18. a Natálie Vlčková 19. V žákyních III. obsadila Žaneta Stanovská sedmou příčku, Jorika Kejnovská devátou, Aneta Kourková desátou a Barbora Lichevníková jedenáctou / celkem 19. závodnic/.V kategorii žákyně IV. byla Tereza Prokopová pátá a Marie Tarasová sedmá. 

17.11.2012-Malá oblast v TeamGymu-Olomouc

Malé oblasti v Olomouci se zúčastnila tři naše družstva- jedno v kategorii Junior II. a dvě v kategorii Junior I.

V kat.Junior II. zvítězilo Shrečí družstvo před ŠSK Česká Třebová a Sokolem Olomouc. V týmu si zacvičila Radka Jiroušková, Gabriela Ondráková, Jorika Kejnovská, Barbora Lichevníková,Žaneta Stanovská, Nikola Beranová,Nikola Cingelová a Petra Munduchová, s náhradnicí Marií Tarasovou.

V kategorii Junior I. , i přes ,,letecký den,, na trampolíně,také zvítězilo naše družstvo A ve složení Jana Kopecká, Anna Kasáčková, Adéla Hodková, Karolína Rausová, Zuzana Dubová,Michaela Caklová, Veronika Bubíková a Natálie Vlčková.Druhou příčku vybojoval Sokol Chválkovice a třetí bylo naše družstvo B, které poprvé absolvovalo celý závod ,,velkého,, teamgymu. Holčičky startovaly ve složení- Gabriela Provazníková, Ester Pánková, Anna Borská, Marie Vařbuchtová, Terezie Šustrová, Amálie Hausvaterová, Markéta Ohnútová,Jaroslava Nováková a Veronika Traganová.